Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell beiratni bölcsibe...

Mikor kell beiratni bölcsibe a lányomat ha szeptembertől szeretném, hogy menjen?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Beíratáskor. Általában májusban van.
2012. febr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem menj be a bölcsibe érdeklődni. Nehogy kellemetlen meglepetés érjen, hogy nincs már hely. Valamint adnak egy nyomtatványt amit a férjed és a Te munkahelyeden is igazoltatni kell, így azt már előre meg tudod csináltatni, nem az utolsó pillanatban kapkodni.

Pár hete voltam én is, fiam is szeptemberben kezdi, így egyenlőre nekünk annyi az info, hogy van hely, ha a papirok készen vannak vihetem vissza és be is írják.

2012. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam már érdeklődni(6 hónapos a babám) idén márciusban veszik előjegyzésbe ahhoz hogy legyen helye jövő év szeptembertől.
2012. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly augusztusban kellett beíratnom,hogy idén ősszel felvegyék,majd júliusban tudom meg,hogy felvették e.

(Újpest)

2012. febr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát a bölcsi nem pont úgy működik mint az iskola.

ez nem úgy történik, hogy bemész májusban és szeptemberben kezdesz.

jó is lenne ;)

itt bemész mikor a baba megszületik, hogy 2 évesen felvegyék :D vagy ne :(


nekünk azt ígérték januárban mehet a fiam (már 26 hónapos) hááát, lehet nem az idén januárra gondoltak. még a márciusban bízom. 10 hónapos volt mikor feliratkoztunk a listára :S

2012. febr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!