Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítségetekre lenne szükségem...

Segítségetekre lenne szükségem aki tapasztalt ebben?

Figyelt kérdés

A kisfiam már 2 éves és még mindig hintázik ülve ha olyan kedve van( és sajnos mindennap nagyon sokszor van olyan kedve) meg mielőtt elalszik négykézláb is.

Egyik ismerősöm meg kérdezett egy gyerek orvost és ő azt mondta,hogy azért csinálja mert nincs eleget vele foglalkozva meg ,hogy kiskorába érhette valami olyan ami ezt kiváltotta belőle.

Én nem tudok róla,hogy érte volna valami kis korába.

Meg nem hinném,hogy nem foglalkozok vele eleget.

Szerintetek??


2012. febr. 8. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egyszerüen igy szeret elaludni állomba ringatja magát.Az én hugim is ringatozva aludt el egészen 17 éves koráig,de csak akkor ringata magát ha egyedül volt.Csak elötünk csinálta szerintem kinövi majd.sZEINTEM ELEGET FOGLALKOZOL VELE,DE NEKI EZJÓ.
2012. febr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hát remélem így van.

És nem én miattam ilyen :(

2012. febr. 8. 12:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Önnyugtat. Ott szokott fokozottan előfordulni, ahol sírni hagyták a babát, anyai segítség híján ezt a módszert találja az önsegítésre, maga megnyugtatására.

Ne érts félre,ezzel nem állítom, hogy Te magára hagytad, csak azt, hogy legtöbb esetben ez szokott lenni az ok. Ha extrém mértékű a dolog, én figyelnk egyéb autisztikus jeleket is.

Ne ijedj meg, elég negatív lett az írásom, ne haragudj!

Én megkérdeznék gyermekpszichológust, leginkább, hogy megnyugtasson.

2012. febr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!