Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt valaki ilyet a 3...

Tapasztalt valaki ilyet a 3 hós oltás után? Vagy inkább az időjárás lehet az oka? Aggódom!

Figyelt kérdés

A kislányom nem egy nagy alvó nappal, általában 2-szer 1 órát alszik, este pedig 10-kor van az utolsó etetés, 11-től tente van másnap reggel 9-ig.

Kedden kapta meg a három hónapos oltást, szerencsére nem tapasztaltam nála semmi problémát (se láz, se hőemelkedés, stb). Viszont tegnap is ugyanolyan jó kedélyű volt, mosolygós mint máskor - egészen délután 4-ig, amikor is elaludt egy szempillantás alatt, és ma reggel fél 7-ig egyetlen nyikkanása sem volt, durmolt, mint akit lecsaptak...


Ez lehetett az oltástól? (Nem volt hőemelkedése, figyeltem éjjel is)

Vagy inkább ez a hülye időjárás?


2012. febr. 2. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetett akár mindkettőtől. Ne aggódj, amíg ez nem válik rendszeressé. Legalább aludt egy jót :)
2012. febr. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na igen, meg nekünk is jutott egy nyugodt este apával. :) Köszi! :)
2012. febr. 2. 07:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lűányom is luszékony volt az oltás után. :)
2012. febr. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fiam szinte egész nap aludt (2 napig) a 3 hós oltástól, pedig napközben csak 3*fél órát szokott aludni (azt hozzáteszem, hogy ő 5 hónaposan kapta, mert előtte beteg volt
2012. febr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ZsZs27 ***** válasza:
Az én lányaimnál az oltásnak sok hatása nem volt az alvási szokásaikra. A nélkül is hol sokat alszanak, hol keveset. (igaz, ők már 9 hósak) Ez mindig így volt náluk. Ők inkább a frontokat érzik. Egyik a hideget, másik a meleget. Csak hogy ne unatkozzak.
2012. febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!