Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ruhát vettetek a...

Mennyi ruhát vettetek a babátoknak az első néhány hónapra?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy amennyit vettünk,az elég-e,ezért érdekelne,hogy mások mennyit vettek és hogy az elég volt-e vagy sok vagy esetleg kevés.


Szóval leírnátok légyszi,hogy miből mennyit vettetek?


2012. febr. 8. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

én most szültem novemberben

49cm-rel született, amikor hazamentünk minden nagy volt rá, de egy hét alatt belenőtt. amit tényleg használtunk az 10body volt /mire megtanultam pelenkázni és rájöttem melyik fajta válik be addig szinte minden nap legalább egyszer kipisilt a pelusból/, meg 5 kiskabát, az a vékony fajta, rugiból csak 2 volt

igaz mi pólyásak voltunk 5 hetes koráig kb. addig volt jó az 56-os. A pólyába mindig egy badyt meg egy kabátot kapott, bady naponta cserélve, kabátka minden másnap. A rugi csak akkor volt rajta amikor mentünk játszani, had rugdosson szabadon /ez úgyis csak kb.a 3-dik héttől volt/. Volt egy nagyon szép kapucnis kiskabátka meg gatyója dokihoz, meg egy vastag kezeslábasa. Kesztyű vékony 2pár, 5 pár zokni /néha kellett a pólyába/, két sapka, kocsiba lábzsák. Most 8hetes és már kell a 68-as, 62-est alig hordta, van olyan amit egyszer sem. 68-ast meg nem is vettünk mégis rengeteg van belőle /pl. 20body/, mindet kaptuk.

pólyabetét 3 drb, pólyahuzat 5, de én mindig kimostam a betétet is ha félrement a pisi

viszont van 40tesztilpalusom, minden nap min.2-t tettem a pólyába, így ritkábban ért minket baleset

azt hiszem ennyi

2012. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kb. 10 bodyt,5 rugit,4 pár zoknit,1 váltás kissapkát és kesztyűt és 1 hálózsákot vettem. Bőven elég volt,pedig szinte mindennap mostam.Aztán ahogy nőtt cseréltem le a ruhatárát,de a kezdő ruhái,így is szinte újak maradtak,el is tettem,mert még jó lehet.
2012. febr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia..

Én rugi párti vagyok ,abból nekünk volt vagy 10 db

kombidressz is 10 ,kissapi 2 (hajmosás ,fürdés után eleinte ráadtam)zoknik ,ezeket szerettem a rugira ráadni,igy nem húzta ki a lábikóját:),kb 2 kiskabátka,ha kicsit hidegebb a lakás,15 textil pelus ,nálam forgásban volt.

Minden este tiszta a buksi alá,ami a feje alatt volt ment,büfizni,este pedig a büfis volt a kádba téve:).

Nekem tavaszi babám volt,és kellett kintre melegebb ruha 1-2 váltás.A születés után elképesztően gyorsan nőnek,a 68-74es rucikat hordta a legtovább.

Ha van ,sztem jó a hálózsák is mig pici és nem mocorog sokat.

Remélem tudtam kicsit segiteni.

Egy biztos,hogy azt látom besokalunk legtöbben az 56-os rucikból:)

2012. febr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!