Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazoagy fekvoreszet mivel...

Utazoagy fekvoreszet mivel tehetem puhabba? Kisagy matrachoz kepest kemenynek talalom. Valaki altatja babajat benne?

Figyelt kérdés
1 hetet fog 15 hos kisfiam aludni benne a mamanal, de nagyon kemenynek talalom a fekvoreszet(aljat)mit rakjak bele ami nem meleg? Telen paplannal oldottuk meg de most a hosegben nem tennem bele.
2009. jún. 2. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem lehet, hogy a kiságy matraca a túl puha? A kicsik még keményen tudnak jól aludni, ami nekünk volt utazóágy, az tökéletes keménységű volt.
2009. jún. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi születésétől abban altatjuk éjszakánként, ezt raktuk be a hálóba, meg a szobájában van egy kiságy. Én egy plédet hajtottam bele az aljába, mert szerintem is elég kemény. Ha előbb félbe, majd harmadába hajtom a plédet (remélem érted), akkor pont olyan széles, mint az ágy, hosszában kicsit hosszabb, de azt a lába felől hajtom alá. Gondolom minden ágy egyforma.

2009. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem matracok tobbsege kozt nincs nagy kulonbseg es nem is volt problemank vele. De az utazoagy alja nem MATRAC!es en kemenynek talalom. Kulonben a kerdesem nem ez volt. Koszonom!
2009. jún. 2. 12:18
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom 2. valaszalo a hasznos valaszt!
2009. jún. 2. 12:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is van utazóágy és nap közben szokott benne aludni, én is hajtottam bele egy plédet. Bár nekünk a kiságyban kókuszmatrac van és az is elég kemény. Azért vettük ezt a matracot, mert a kicsiknek egészségesebb, de így utólag (kicsit okosabban) már nem vagyok olyan biztos benne, hogy jobb.

A sógornőm kislánya nagyon sokat aludt az utazójában és a sógornőm nem rakott bele semmit pluszba.

2009. jún. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is kókuszmatrac van a kiságyban ami kemény és tök jó....de az utazó ágyat én is keménynek és vékonynak tartos ezért én is szoktam plédet belehajtogatni,ami nem túl puha!
2009. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én plédet teszek bele és rá egy lepedőt.
2009. jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom!!!!!!!!!
2009. jún. 2. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!