Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismama vagyok és...

24 hetes kismama vagyok és elég sokszor érzem keménynek a pocakom. Valamikor csak egy pontban (gondolom ez a Picurkám), valamikor az egész pocim beton kemény. Ez mitől lehetséges? Miért tud ennyire bekeményedni az egész pocak?

Figyelt kérdés
Szeretkezés után normális dolog, ha bekeményedik? Mennyi ideig tart ez általában?
2011. aug. 7. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális, ha nem sűrűn van illetve nem tart sokáig. Általában pár perc szokott lenni, ilyenkor magne b6 és pihenés javasolt. Szeretkezés után is normális, az orgazmus méhösszehúzódást okoz.
2011. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális a keményedés! Napi 10 a "megengedett" ha felette van ez a szám akkor keresd fel az orvost (legalábbis nekem azt mondta). Ha sokszor keményedsz akkor magnéziumot szoktak felírni! Orgazmus után is normális ,pár percig szokott tartani!De az erőltetéstől,stressztől is keményedhetsz!
2011. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam. Magne B6-ot szedek napi 4 szemet. Éjszakára 2-t. Nyugodt babavárást! :)
2011. aug. 8. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!