Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit és mikor alszik...

Mennyit és mikor alszik napközben a 8hónapos babátok?

Figyelt kérdés

Én úgy vettem észre hogy elég sokat alszik a kislányom.

éjszaka alszik szépen kb.12órát egy ébredéssel (szopi).

Nappal általában kétszer alszik. Délelőtt is és délután is.

Reggel felébred és 3óra múlva már aludna. Nem tudom húzni az időt, mert csak nyügi lesz. Általában 2órát alszik. Aztán megint fent van 3-4órát és utána már nyügi lesz megint alszik 2órát. Aztán pedig kb. 3 óra múlva esti alvás. Ha csak egyszer alszik napközben akkor kb 3 és fél órán át húzza a lóbőrt.

Általában így: 7kor ébredés, 10kor alvás, 12ébredés, 15kor alvás, 17kor ébredés, 19kor fürdés, 8kor alvás, 4kor szopi...


2009. jún. 2. 12:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Persze vannak napok a mikor nem alszik ennyit. Úgy vettem észre hogy az időjárásra érzékeny.
2009. jún. 2. 12:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 7-kor kel, 10-kor alszik fél órát, majd délután 2-kor másfelet. Este 8-kor alvás.
2009. jún. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nálunk volt jó kis napirend de minden felborúlt minden nap másképp alakul!Az biztos h 1 örökmozgó így hamar elfárad!

Napunk:

Reggel 7-8 között kel majd mostanság 10 körül álmos már,van h alszik 20 percet de olyan is h 2 órát,aztán ebéd és délután alszik v 1kor v 3 körül!Ha 1 kor alszik akkor szokott még aludni 4-5körül is,de ha 3kor alszik akkor ált.ban alszik 1 órát és már több nem kell!Este meg 8körül fekvés!

2009. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
9-10 között 20-30-40 percet, ez változó, délben 2 órát, de úgy, hogyha ott fekszek mellette és cicizik közben, délután 16-17 körül van, hogy megint kb. fél órát, de ez sajna elég ritkán van. Este 19-20 között elalszik, reggel kb. 7-ig alszik, de éjjel többször felkel, mert fogzik. Legalább egyszer biztosan, de a leggyakrabban kétszer-háromszor is. :( Pedig fogzás előtt olyan szépen aludt végig...
2009. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is ennyiszer alszik, bár egy alkalommal 1-1,5 órát mindössze és éjszaka is csak 10 órát alszik 1 felkeléssel. Szerintem egyáltalán nem baj, hogy ennyit alszik. Az enyém is sokszor a fogacska miatt kel fel, szerintem menne még a bundázás tovább is. :-)
2009. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aki Pomáz környékén lakik az írhatna nekem privit. :)
2009. jún. 2. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!