Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a babám köldökével?

Mi lehet a babám köldökével?

Figyelt kérdés
Holnap lesz 3hetes a lányom. 11naposan leesett a köldökcsonkja. Szépen nézett ki, nem volt vele baj. Viszont ma reggel peluscserénél láttam, hogy alvadt vér van körülötte. Nincs rajta seb, csak alvadt vér van rajta. Ez mitől lehet?
2012. febr. 9. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:

alvadtvér vagy kosz? Igazán vérnek látod? Mert akkor irány rögtön az orvohoz.


Lányomnak koszos isi pici kora óta a köldöke, barnás valami kosz van rajta, próbáltam pl fülpiszkára teett olajjal és mindennel de nem jött le. Kérdeztem a gyerekorvost, azt mondta hogy ez nem jön le majd egyszer elmúlik, elfér ott. ahogy neked is koszosodik így neki is, csak nem jön le.


de ha biztosan ér azonnal orvoshoz.

2012. febr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mutasd meg a védőnőnek.Mi is így voltunk sajnos vele.De nekünk a köldök csonk alatt is vérezgetett.Mondta a védőnőm hogy adjak neki konakiont és akkor abba marad.

Sokat kínlódtunk vele.De szerencsére nagyon szép már a köldöke 7 hónapos a kislányom

2012. febr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hasonlóan jártam, de kiderült, hogy este kicsit erősebben tisztítottam és én dörzsöltem ki!
2012. febr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sumergo ***** válasza:
Mi is így jártunk. Tisztítsd meg alkohollal, és nézd meg, hogy szivárog-e valahonnan friss vér. Ha igen, irány az orvos! Ha nem, akkor csak elpattant egy hajszálér, ami teljesen normális jelenség, mert a köldökzsinórban rengeteg van, és miután elvágják, előfordul, hogy 1-2 elpattan, és kivérzik. A lényeg, hogy friss vér ne szivárogjon, mert akkor nincs gond.
2012. febr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!