Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék egyedi takarót...

Szeretnék egyedi takarót készíteni a lányomnak?

Figyelt kérdés

A takaró alapja megvan. Csak arra szeretnék rakni figurákat.

Pl. órát, házat, kutyát, Micimackót, etc. Varrni gondoltam.


Készített valaki ilyesmit? Hol lehet hozzá venni figurákat?


2012. febr. 9. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudsz hímezni? Vagy ha a sima hímzés nem megy, akkor keresztszemes?

Én éppen egy kispárnát és egy takarót készítek a lányomnak. Tegnap vettem Vertex nevű anyagot, ez kicsit átlátszó.

Én úgy csinálom, hogy kinyomtatom a mintát, amit a takarójára szeretnék, ezután a Vertex anyag alá teszem a papírt, jó erős ceruzával átkopírozom, majd kihímzem. Ezután szépen körbevágom, és rávarrom a takaróra/párnára. Nagyon egyszerű, bár időigényes, de legalább elmondhatod neki, hogy te magad csináltad! :)

2012. febr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok. Itt egy kép a most készülő kispárnáról:

(A minta a Disney Macskarisztokratákból van)


[link]


Ez mondjuk a párnaanyagra van hímezve, de a Vertex annyiból jobb, hogy körbe tudom vágni a mintát (ergo nem látszik alatta a fehér anyag), és rá tudom varrni akár törölközőre is.

Még annyit a Vertexről, hogy nem szálasodik ki, ergo nem foszlik szét a hímzés, ha körbevágod. :)

2012. febr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rövidáru boltban szerintem megkérdezheted van-e nekik. Hobbyboltban is lehet.
2012. febr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!