Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miskolcon van valakinek...

Miskolcon van valakinek szüksége bébiszitterre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Engem az érdekelne, hogy Miskolcon van-e igény bébiszitterre? Ha van, akkor hogyan kerestetek? Ismerősöket kérdeztetek, hirdettetek, vagy ügynökségen keresztül kerestetek?

2012. febr. 9. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Habár én nem miskolci, hanem ózdi vagyok és én is ebben a cipőben járok. ismerősöket kérdezgettem, de senki nem ismer, legalábbis olyat nem, aki egész nap marad, rendes állásban és mást is csinálna. neten is keresgéltem, de mindössze 3-at találtam, akik hirdetik magukat (még nem beszéltem velük). de miközben én keresgéltem a neten miskolcit többet is dobott ki jóval, mint ózdit, ott azért jobban akad, mint itt. szerintem elég, ha csak a neten keresgélsz, találni fogsz, nyugi. én azon is gondolkodom, hogy feladok egy hirdetést az igényeimnek megfelelően a szuperinfóban és akkor oda lehet jelentkezni fényképes önéletrajzzal együtt, igy nyugodtan tudok majd válagatni, feltéve ha akad valaki.


Sok sikert!

2012. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én miskolci vagyok és a neten láttam apróhírdetéseket!

Én nagyon szívesen foglalkozom gyerekekkel. Igaz eddig dolgoztam már gyerektáborban többször is és csak szomszéd gyerekekkel és családon belüli gyerekekkel voltam,de élvezem.

Ha gondolod írj privit és ott elmondhtoad,hogy te mit szeretnél,mik a feltételeid....

Szép napot neked és sok sikert a kersgéléshez!!!!!!!!

2012. febr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!