Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek van/volt babakád...

Mindenkinek van/volt babakád állványa? Nem lehet csak úgy földön pancsiztatni őket?

Figyelt kérdés
olcsóbb is meg derékkímélőbb is,csak leülök oda mellé és pancsizunk. nem?
2012. febr. 9. 16:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
hát az azért sztem nem úgy van.. főleg csecsemővel, hogy leülsz mellé. egy 8-9 hós mellé már le tudsz ülni, de ők már nagy kádban fürdenek.
2012. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Azért az első időkben nem. :)

Egy dohányzó asztal is tökéletes az elején.

Amíg nem tudott ülni a lányom, addig a szobában a dohányzó asztalon fürdettem, aztán már mikor ült, akkor lent a szőnyegen.

Mostmár a nagy kádban fürdik, de benne van még az ő babakádja is.

2012. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
62%
nekem volt,én sem tartottam fontosnak de hidd el sokkal kényelmesebb főleg szülés után,én nem bírtam volna ülni vagy gugolni mellette akkor.
2012. febr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Egy újszülött babával nem olyan könnyű csak úgy pancsikázni.

Az elején nekünk is egy asztalon volt a babakád, mert kicsi volt a szoba, máshol nem fért el, amúgy állványon lett volna, hogy ne kelljen hajolgatni, de mégis könnyedén meg tudjuk tartani a babát, aki az elején még nagyon nem tudja magát megtartani.

2012. febr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem volt, bevittük a kádat a szobába, és az asztalon volt fürcsi közben. Szerintem megoldható nélküle.
2012. febr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk soha nem volt! Még pici volt a lányunk a dohányzóasztalra tettük a kádat. Utána a földre(nem volt nagy kádunk).

Most már a nagy kádban fürdik.

2012. febr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sem volt, de a földön azért elég kényelmetlen lett volna....

Mi egy ideig a hálóba vittük be a vizet és az ágyon volt a kád, ez kb 3 hónapos koráig ment.

Utána a fürdőszobában fürdött már, akkor a mosógép tetejére tettem a kádat neki.

Kb. 8 hónapos korától a nagykádba a kiskádat és 10-11 hónapposan már a nagykádban fürdött.

2012. febr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Az állvány azért jó mert nem kell görnyedni a földön vagy a nagy kád mellett, viszont ami rossz a kádban az az hogy a babát fogni kell végig és ez elég fárasztó, játszani sem tudsz vele. Nekem OK BABY biztonsági gyermek fürdetőm volt. Azt nagyon szerettem. egy pillanatra még el is lehetett fordulni, annyira biztonságos volt. Amióta kúszik, mászik, ül azóta meg hason vagy ülve pancsolunk a nagykádban.
2012. febr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is jó, ha valami magasabbra teszed. Könnyebb úgy fürdetni, főleg az első időkben.
2012. febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
53%

Nincs állványunk, feleslegesnek tartom. Beteszem a babakádat a nagy fürdőkádba, és lehajolok. Az állvány macera, szerintem. A kádat cipelgetni, ilyesmi...............olyanoknak jó, akik nem akarnak hajolgatni, mert testmagasságban van a kád az állvány miatt.


Nekünk olyan babakádunk van, amiben van dugó, ha kihúzod, kifolyik a víz, ezerszer egyszerűbb, mint a vízzel teli kádat cipelni a fürdőbe, hogy kiöntsd belőle a vizet, ugyanis én csak kihúzom a dugót, és a babakád vize lefolyik.

2012. febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!