Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig lehet álványos kádat...

Meddig lehet álványos kádat használni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hány kg-os babát lehet még nyugodtan beletenni hiszen plussz a víz súlya is terheli azt a vékony műanyagot. Főleg a perem rész nem túl bizalomgerjesztő...

2011. nov. 15. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy már nem jó, akkor a fürdőszobába fürdesd, és tedd a kis kádat a nagy kádba, vagy le a földre. Nem tudom már mennyi idős koráig használtuk, az állvánnyal nem volt gond, de már nagyon kipacsálta a vizet.
2011. nov. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy csak zuhanyzónk van...
2011. nov. 15. 23:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi kb 2 hónapos koráig használtuk,aztán eladtam.Zuhanyzóba is be tudsz tenni egy kiskádat szerintem.
2011. nov. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10 hónapos volt a lányom, mikor utoljára fürdettem állványos kádban, utána a fürdőkádba raktam csúszásgátlót és arra ültettem a babát fürdetéskor. Írtad, hogy csak zuhanyzótok van, ha befér a kád, tedd be nyugodtan. Mikor nyáron Balcsin nyaraltunk, ott is csak zuhanyzó volt, betettem az aljába egy felfújható pici medencét, aminek az alja is puhára felfújható volt, ebben fürdettem a kicsit. Átmeneti megoldásnak ez is jó szerintem. Mennyi idős és hány kg a babád?
2011. nov. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Enyèm 9 hòs mùlt majdnem 8 kg de mèg az állvànyos kàdba fürdetem. Ha bàrmi katasztròfa törtènne, hàt vele biztos nem hiszen fogom fürdès közben. Ne aggòdj ès amit írtak, zuhanyzòba is megoldhatò vagy tedd a kiskàdat a földre vagy szèles szèkre stb.
2011. nov. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A zuhanytálcába is bele lehet tenni a kiskádat. Biztonságosabb, mint az állvány. Odatérdelsz, és mehet a pancsi, ahogy egyre nagyobb lesz, egyre vizesebb lesz minden, erre azért készülj fel :)
2011. nov. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is zuhanyzónk van, de oda nagyon nehézkes lenne betenni a kiskádat, ha egyáltalán beférne. Első hónapokban a hálószobában fürdettük a babánkat, majd amikor megtanult ülni, onnantól a fürdőszobában habtapit tettem le a padlóra, arra a kádat. Így én is kényelmesen oda tudok ülni, és félnem sem kell, hogy kiesik, leesik stb. Most 14 hós, egyelőre még megfelel neki a kiskád.
2011. nov. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 19 hónapos és eddig a fürdőszobában fürdött. A kis kádat beletettem a nagy kádba. De most már sajnos muszáj megint a szobába fürdetnem az állvánnyal mert családi házban lakunk és a fürdőben nem tudunk annyira befűteni hogy ő tudjon ott fürödni. Most kb. 10 kg de nekünk elég erős az állványunk, szerintem elbírja még a fiam. Kényelmesebb volt a fürdőszobában, de hát inkább feltörlöm a szobát (parkettás), mint hogy megfázzon a kicsi.
2011. nov. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A zuhanyzóba tuti nem fér be, olyan szűk mit egy üveg koporsó...

3 hónapos és közel 8kg. :)

Én nem fogom fürdés közben mert Badum biztonsági szivacson fekszik.

Akkor marad az a verzió, hogy a padlóra kerül a kiskád.

Köszönöm a válaszokat!

2011. nov. 16. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!