Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztetitek 1 év körüli...

Mibe öltöztetitek 1 év körüli babátokat ilyen hidegben (kb -10) ha mennetek kell vhova? Pl doki stb?

Figyelt kérdés
Főleg ha pl autóval mentek?
2012. febr. 10. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi mindenhová autóval megyünk.

Általában 2 verzióm van. Az egyik, ha pl. olyan helyre megyünk, ahol meleg lesz, és hosszabb időt töltünk (pl. pláza, barátok):

- ilyenkor harisnya, ujjatlan body, hosszú ujjú felső, szoknya, vagy térdnaci, vastag kardigán, sál, sapka és overál.


Ha bevásárolni megyünk, akkor viszont nem adok rá overált, mert csak bemelegszik.

- ilyenkor ujjatlan body, harisnya, a harisnya alá egy zokni, vékonyabb hosszú ujjú felső, vastag kardigán, vastag bélelt nadrág, sál, sapka, kabát, cipő.

A boltban le szoktam venni róla a kabátot és a sapkát is, mert nagyon könnyen bemelegszik.

2012. febr. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel az autóig is el kell jutni, és az autó sem melegszik be egyből, ezért én nagyon felöltöztetem.

Meleg harisnya, térdzokni, hosszú ujjú body, vékony pulcsi, vastag pulcsi, anorák, sapka, kesztyű és csizma.Ha legalább 1 órát autózunk, akkor mikor már elég meleg van a kocsiban, akkor ki gombolom az anorákot.

Várom már legalább a tavaszt, mert mind ezt fel meg leszedni a gyerekről, egy valóságos rémálom... :/

13 hónapos lesz 12-én.

2012. febr. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Én úgy szoktam, hogy ha ennyire hideg van, akkor az autóban ráterítek egy vékonyabb plédet a lábára. De max. 5 perc, és már meleg is az autó, akkor leszedem róla.
2012. febr. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi úgy szoktuk, hogy harisnya + zokni és bélelt nadrág van alul, felül body + pulcsi/kardigán. Kabát, sapka-sál-kesztyű.

Ha ennél több ruhát adok rá, mindig beizzad....

Overallt csak akkor adok rá, ha hosszabban vagyunk kint. A kocsi 5 lépésre van az ajtótól és tényleg max 5 perc alatt bemelegszik. Néha a plédes trükköt alkalmazom, ha nagyon nagyon hideg van....

2012. febr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TKI Ibolya ***** válasza:
Mi gyalog járunk.Ilyen hidegben csak nagyon szükséges esetben megyünk le.De ha lemegyünk akkor van rajta kombidressz,hosszú ujjú,Vastag polár pulcsi,harisnya,vastag zokni mert a cipőt nem tűri,vastag polár gatyó vagy tegnap például pamuttal bélelt farmer vastagságú kantáros gatyó. Ezekre húzom rá a téli overált aminek lábrésze is van.Vastag sapi,kapucni,sál, kesztyű nem mert leszedi ráhúzom a kabát ujját.Alatta a kocsiban van egy gyapjú alátét pléd plusz betakarom még egy pléddel.
2012. febr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2012. febr. 10. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!