Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rajtam kívül kap még valaki...

Rajtam kívül kap még valaki 40ezer forint gyedet, lehet valami segélyt kérni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem 45 let..... segélyt nem hinném ha csak en egyedül állo vagy.

gyedkompenzálás???

2012. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Van férjem aki dolgozik, de így is nagyon kevés ez a pénz, igen de a gyed kompenzáció csak májusban lesz!

szóval akkor semmi segítséget nem lehet kérni az államtól?

2012. febr. 10. 16:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A Gyed kompenzációt már lehet igényelni, nem májusban lesz! Május 31. a határidő a leadásra.
2012. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 45.514 Ft-ot kaptam. Semmi más lehetőség nincs, csak a kompenzáció. Feltéve, ha megkapjuk!!! Ha igen, akkor 9400 Ft lesz nekem.
2012. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt hittem hogy tőlem kevesebbet már senki nem kap(51.000ft)! Majdnem szívrohamot kaptam mikor 12.000ft-tal kevesebb jött.

Én is csak a kompenzációban bízom! Ne is csodálkozzon senki hogy fogy a magyar!!!

2012. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt írom, és tényleg nem szenyózásból. De gondolj bele, aki 25.750 Ft gyest kap, mint én. Na, abból hogy lehet kijönni? És volt előtte munkahelyem, csak sajna az utolsó hónapokban munkanélkülin voltam. Szóval szerintem ne reménykedj segélyben.
2012. febr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Önkormányzattól kaphattok segélyt, ha jogosultak vagytok rá.

A család 1 főre jutó össz jövedelmét nézik, azaz férjed fizetése, te gyeded + családi pótlék (plusz ha van még más bevételetek, az is beleszámít) osztva a családtagok számával. Az önmagában nem számít, hogy kevés gyedet kapsz, ha nem vagy egyedülálló.


Nézd meg az önkormányzat honlapján a feltételeket vagy hívd fel őket, van pl. lakásfenntartási támogatás, rendszeres nevelési segély, rendkívüli segély.

2012. febr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Off Bocsánat, de többen is írtátok, hogy ha a kérdező egyedülálló..., akkor mi járhat? Mert én az vagyok, a gyedem most 47-ezer lett. Köszi, ha válaszoltok. Kérdezőnek, már előttem írták, hogy az egy főre jutó jövedelemtől függ a támogatás, menj fel az önkormányzat honlapjára és nézd meg a szociális ellátásokat, ami van: rezsi támogatás, ha a te nevedre jönnek a számlák vagy apáéra (nekem sajnos nem), albérleti díjra is létetik támogatás, rendkívüli gyermekvédelmi támogatás, rendszeres gyermekvédelmi támogatás ( ez csak akkor érdekes, ha bölcsis, ovis, iskolás a gyerek)
2012. febr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
:D hm! Munkahelyem volt, ahol minimálbért kaptam! Az e havi gyed-em 38500 volt! Akkor most mi is van?????? Már kivagyok komolyan!
2012. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Így látatlanba is kezet fogok veled,mivel én is csak 38000Ft gyedet kaptam! Ezt komolyan nem lehet már bírni,miért mindig a kis ember szívja meg???
2012. febr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!