Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen munkát lehet vállalni...

Milyen munkát lehet vállalni baba mellett?

Figyelt kérdés
Most fog érkezni a picim,viszont nagy szükség lenne a pénzre,ezért olyan munkát szeretnék,amit mellette is tudnék csinálni.Ötletek?
2009. jún. 2. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésnek az az egyik fele, hogy milyen munkát lehet a babával összeegyeztetni, a másik dolog a legális munkavégzés kérdése. A gyed folyósítása mellett a szerzői jogvédelem alá eső tevékenységeket kivéve nem lehet munkát vállalni. Gyed folyósítása mellett csak a gyerkőc egy éves kora után lehet akár 8 órában is dolgozni.
2009. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szakképzettségtől függően lehet válogatni, vannak szakmák, ahol otthon is lehet dolgozni.


Ha a tiéd nem ilyen, akkor melegen ajánlom a network marketinget, én többet kipróbáltam, megtaláltam végre azt, ahol a legtöbbet lehet keresni. Nem mellesleg még a gyerekem is jól jár vele. Otthonról, gyerek mellett is végezhető, de egyébként sem igényel az elején napi 1-2 óránál többet. Mondjuk én a párommal együtt csinálom.

Írj mailt, ha érdekel, szívesen segítek privátban.

2009. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Én úgy tudom, hogy GYed mellett semmit nem tudsz legálisan vállalni, mert akkor megszűnik a GYED. GYES mellett már lehet. Egyébként az első 6 hónapban tuti időd sem lesz rá.
2009. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első 6hónapban nem is lehet.TGYÁS mellett tilos.
2009. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!