Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is van így? Megetetem...

Másnál is van így? Megetetem 8hetes lányomat és szépen megbüfiztetem és elalszik.

Figyelt kérdés
utána rá nem sokkal megint sír és kéri.nem lenne elég a tejem?miért csinálja ezt?
2009. jún. 2. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Több dolog is lehet:

- lehet, hogy sokáig szopik a babád és amire befejezi, addigra kb meg is emészti a tejet. mindig a szopás kezdetétől a következő szopás kezdetéig eltelt időt kell nézni. ha ez legalább 2 óra, akkor az nem gond, mert a baba 1- 1,5 óra alatt megemészti, amit szopott. egy baba az elején kb 8 -12 alkalommal szopik. Nálad ez mennyi?

- lehet, hogy türelmetlenül szopik és nem eleget. mivel a tej eleje vizesebb és a vége a zsírosabb, ha nem szívja ki eléggé, akkor csak a vizesebbhez jut hozzá, ami meg nem elég tápláló neki.

- és végül lehet, hogy tényleg nem elég neki ami egyszerre jön, de akkor szoptasd sokszor és nem lesz gond :) a tej mennyisége egyre több lesz, minél többet szoptatod, mivel a mell annál többet termel, minél többet eszik a baba. Ez egy nagyon jó rendszer, az a lényeg, hogy ne aggódj ezen.

2009. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
még éhes és kér nekünk is mindig így volt , volt ugy hogy nem hittük el hogy még beléfér és igen is sokat szívott! Volt olyan eset is hogy 3 x is sokat egymás után szívott és sokat is aludt.Mai napig szépen eszik .Ha sír mainapig megetettem és minden rendben. Másért ö nem is sír !
2009. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtató válaszokat.aranyosak vagytok.
2009. jún. 2. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor a kisfiam ilyen picike volt(most egy éves és cicizik még)Valamikor óránként evett.De nem keveseket.Szerintem ezzel semmi baj nincsen,változni fog.Legalábbis nálunk változott.Ha van elég tejcsi nyugodtan szoptasd meg ha kéri.De az is lehet,hogy csak szomjas és azért szopizik többet!
2009. jún. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!