Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszert mivel lehet ízesíteni...

Tápszert mivel lehet ízesíteni 1évesnek?

Figyelt kérdés
Nem akarja már meginni a tápszert (tejet nem kaphat tejallergia miatt), gondoltam izesítve meginná. Van valamilyen gyerekeknek is való italpor, kakaó vagy valami? Tápszerbe lehet egyáltalán?
2012. febr. 11. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg dobd fel egy kis gyümölccsel, banánnal vagy meggyel turmixold össze, nekem ezt a gyerekorvos javasolta, de nem volt rá szükség, mert így is megitta.Nagyon pici kakaóport tehetsz bele, én egyszer kipróbáltam, de nagyon felélénkítette, és okozhat székrekedést is.Azóta én nem tettem bele, mert így is megissza.Félek, ha elkezdem kakaózni, soha többet nem issza meg simán.De van egy tápszer ( Humana baby fit ) ami ízesített, banán ízű, azt is kipróbálhatnátok.
2012. febr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Vanília (eredeti házi készítésű),karob por(bio ,kakaó pótló)és maci kávé.Én ezeket adtam a kisfiamnak,de lehet kapni tápszer ízesítőt vanília és csoki ízben.

ww1.nestle.hu/baba/termekkat6.aspx

2012. febr. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

De miért kellene neki 1 évesen ármi tejet vagy tápszert inni? ha nem issza meg akkor adjál helyette mást, teát vagy vizet.


1 évesen ha már rendesen táplálkozik akkor nincs egy deci tejre sem szüksége.


amúgy banán vagy más természtes izesítésen kívül én nem raknék bele semmit. lehet kapni ízesített tápszereket, milumilnek is van, mert párom mindig rosszat vesz és banános van itthon.

2012. febr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kell már 1évesen a tápszer? Laktózmentes milupát iszik. Tejallergia gyanúja miatt nem ihatja azokat, amiket Ti tanácsoltatok.
2012. febr. 11. 08:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Manapság azt szokták mondani, hogy mésfél éves koráig kell(ene) tejet/tápszert inniuk kb napi fél litert....

De nem lehet beleerőltetni, ha nem akarja....


Az enyém sem issza már meg, kb 1 éves kora óta, most 13 hónapos. Tehetek bele bármit... gyümölcsöt, macikávét, kakaót, vaniliás Nestlé junior italt is próbáltuk, na meg tehéntejet is. kb 2 korty a maximum.

Egyik sem kell neki.... szerintem telitődött. :) Kap tejtermékeket, és elég jól elvan tej nélkül is, szépen gyarapodik így is.

Én nem erőltetem, minek? Majd megissza megint, ha akarja.

2012. febr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Reggel vettem Nestle junior kakaóport, de ezzel sem hajlandó meginni. Próbálkozok még, aztán ha nem, hát akkor sem izgulok. Köszi
2012. febr. 11. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!