Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1évesnek már adhatok zöldborsó...

1évesnek már adhatok zöldborsó főzeléket héjjastól?

Figyelt kérdés
lehet már neki úgy,vagy még nem?Szokott az üveges bébiételeibe is ha olyat veszek zöldborsó lenni,de azt hiszem azok is simán vannak már benne.
2011. szept. 9. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Egy éves már mindent ehet.
2011. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Adhatsz.
2011. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

én is adtam nem rég neki, de az iglo nagyon puha borsó volt.

ha öregebb a borsó akkor még nyomd át, de ha fiatal puha akkor nyugodtan.

2011. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt adtam, de nem ette...
2011. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Globusnak van konzerv zsenge borsója. Van kis kiszerelésben is olyan, ami kimondottan gyerekeknek van és pici répák is vannak benne.
2011. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.Ez már kész van,de nem tudom milyen borsóból van,mert a párom csinálta amig mi sétáltunk,azt tudom hogy lidl-ben vettük.Némelyik picit keményebb-ropogósabb,de a többsége puha.Na mindegy,mindenesetre holnap ebédre ezt adok neki,aztán vagy megeszi,vagy nem,amúgy szereti a borsót.
2011. szept. 9. 21:07
 7/7 anonim ***** válasza:
én 9 hónapos kora ota héjastól adom, habár ha nagyon kemény a héja átpasszírozom mert még csak 4 foga van és nem tudja megrágni, amugy már nem turmixolok semmit.
2011. szept. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!