Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is fel szokott sírni...

Másnak is fel szokott sírni alvás közben a babája?

Figyelt kérdés
Szegény picurom néha felsír álmában. Főleg napközben. Sokszor a szeme is csukva van. Ilyenkor elég egy simogatás, ha kocsiban van egy kis ringatózás. Másnál is volt ilyen? Már kezdem azt hinni, hogy én okoztam neki valami lelki traumát. Sajnos náthás volt és elég nehezen viselte az orrszívást.3 hónapos
2012. febr. 11. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is előfordul, ő most 3,5 hós. Szerintem olyankor csikar egyet a pocija, vagy valami hasonló. Nem hiszem, hogy Te okoztál ezzel traumát.
2012. febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mi lányunk is szokott ilyet csinálni, de csak napközben. Ő 4,5 hós.
2012. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17 hónapos a kislányom, kb. 3 hónapja előfordul ugyan ez, de csak éjjel... Mivel együtt alszunk, megsimogatom a hátát, és alszik is tovább.
2012. febr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális jelenség, így adja le a feszültséget. Ilyenkor ha nem sír tovább, nem kell semmit csinálni, alszik tovább.
2012. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!