Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nyög fel egy baba...

Miért nyög fel egy baba amikor alvas közben megfordul vagy mocorog úgy, mintha elkezdene sírni, de aztán ha befészkelte magát abbamarad?

Figyelt kérdés
Ez csak amolyan szokás nála? Én meg folyton ébren vagyok ezekre, hogy akkor most mi a baj, kell-e a cumi, stb...mindig ezt csinálta, függetlenül attól, hogy hány hós volt, most 1 éves és jó lenne már aludni éjjel. Vagy ez normális, más babája is hangosan jelzi ha hasrafordul, vagy keresgéli a kisparnát?
2010. nov. 6. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
az enyém nem csak felnyögött, hanem sokáig fel is ébredt és cicit kért. olyan 14 hósan kezdtek ritkulni a felkelések, de az éjjelt csak 21 hónapos kora óta alussza végig (most múlt 22 hónapos). de az továbbra is megvan, ha forgolódik, hogy nyöszörög, vagy kiabál egyet, hogy anya, vagy a saját nevét mondja (nappal is amit csinál, kommentálja, és a nevét mindig beleszövi). :)))
2010. nov. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lányom is nagyon hangosan aludt mindig is. Nyögött, fulldoklott, dobálta magát-a mai napig, pedig már 28 hós.

TEdd külön szobába, és próbálj meg nem foglalkozni vele. Meséld el a tudatodnak, hogy ő most csak megfordul és mindjárt alszik tovább.

2010. nov. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs külön szoba nálunk.
2010. nov. 8. 11:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez normális. Kb 45 perces a babák alvásciklusa. Van egy szakasz, amikor felületesebben alszanak, ekkor szoktak mocorogni, felsírni, majd jó esetben visszaaludni. Az én babám (3 hós) nappal szokta ezt csinálni, néha fel is ébred rá. Éjjel nem csinálja, legalábbis nem hallom (külön szobában van).
2010. nov. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!