Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha fagyasztott zöldségből...

Marianna0628 kérdése:

Ha fagyasztott zöldségből bébikaját csinálok a picinek nagyobb adagot, akkor azt le lehet fagyasztani ismét? Ti hogy csináltátok csináljátok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam újra fagyasztani.
2012. febr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fagyasztott dolgokat felengedés után nem szabad újrafagyasztani.
2012. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Én lefagyasztottam, hiszen nem a fagyasztott dolgot fagyasztod újra, hanem a főtt kaját fagyasztod le.
2012. febr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy tanultam mindig, hogy ha felengeded úgy simán nem fagyaszthatod vissza, viszont ha megfőzöd nem lesz semmi baja. A mai napig csinálok úgy kajákat, hogy fagyasztottból és ha nem fogy el főzés után kihűtöm és lefagyasztom, mert sajnálom kidobni. A lényeg, hogy ne 2-3 nappal később történjen meg!
2012. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bár ez húsra vonatkozik, de az utolsó válaszoló nagyon jól írta:


http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__23..

2012. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha magatoknak főzöl pl. sertéspörit olyan húsból,ami le volt fagyasztva, természetesen a kész pörköltet,ami kimaradt, lefagyaszthatod. Nem dobod ki,csak mert több adag kimaradt. De ha a kész pörköltet egyszer már felengedted,azt már nem fagyaszthatod vissza! Így működik...
2012. febr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Természetesen főzés után gondoltam az újrafagyasztást.És elkészítés után ha kihűlt rögtön fagyasztanám kisebb adagokban.
2012. febr. 12. 09:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt úgy lehet!
2012. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!