Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi ennek az értelme hogy csak...

Mi ennek az értelme hogy csak az kaphat kompenzációt aki tgyáson van/volt januárban? Én tgyáson voltam, febr.2-vel kezdődik a gyedem, akkor én igényelhetem, de barátnőm akinek 2 héttel nagyobb a babája, már nem?

Figyelt kérdés
Ebben mi a logika vagy miért van ez?
2012. febr. 8. 09:08
 1/9 betta55 ***** válasza:

Szia!

Te is csak feb.1.-ig leszel jogosult tgys címén, a gyededre már nem lesz érvényes!Én is így jártam, nekem jan.15.-én járt le a tgys-em!Ma kaptam meg az ellátást 9000 Ft.-tal kevesebbet utaltak! :-(( Ez van!

2012. febr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az első írta!
2012. febr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is tgyáson vagyok májusig,viszont én is 9000ft-al kevesebbet kaptam..
2012. febr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ebben mi a logika?? Szóval a gyedem nekem is kevesebb lesz emiatt 8-9 ezer ft-tal ...akkor én miért nem kompenzálódok? Tehát magyarul csak azt kompenzálják aki épp tgyáson van januártól kezdve májusig kb.?? Mást nem?
2012. febr. 8. 09:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Úgy szól a kompenzáció, hogy aki dec. 31-én már, jan. 1-én még ugyanazt az ellátást kapja, az az adott ellátás végéig jogosult kompenzációra. Ha van azt követő ellátás, akkor arra már nem jár :(

Úgyhogy te is megszívtad, mert neked is csak egy hónap kompenzálás jár :(


Logikát pedig ne keress semmiben, amit a kormányunk (gyakorlatilag tök mindegy, melyik) tesz. A kicsi szív, a nagy örül. (Bár halkan megjegyzem, a férjem br. 420-al van bejelentve ő 4eFt-al kap idén kevesebbet, én táppénzen vagyok, én 12eFt-al.)

2012. febr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezzel a kompenzációval az jár a legjobban (vagy inkább az jár a legkevésbé rosszul), aki dec. 30-ától van gyeden. Mert ez a "senki nem fog rosszul járni" ez csak duma, valaki pár forinttal, valaki majdnem 1eFt-al fog így is kevesebbet kapni.
2012. febr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aha értem...vagyis érti a fene de mindegy szóval akkor így jártam...köszi.:)
2012. febr. 8. 10:08
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor nekem elvileg óriási mmákom van,mert dec 22től vagyok gyeden!?
2012. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is mákom van, mert dec4-től vagyok gyeden. Sajnálom, hogy más így járt.
2012. febr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!