Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lefagyasztott anyatejet...

A lefagyasztott anyatejet hutoben olvasztjamki vagy csak ugy szoba homersekleten?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 23:03
 1/10 anonim válasza:
69%
olvasszam! igy irjak!! (szornyen bocs az off-ert, de ez nagyon fajt!:( )
2009. jún. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Ha már a nyelvtanban olyan jók vagyunk, igazán beleférhetett volna a kérdést is megválaszolni...

Tehát, én tejtároló dobozba fagyaztottam az anyatejet, amit úgy olvasztottam fel, hogy simán hagytam szobahőmérsékletem kiolvadni, esetleg beleállítóttam meleg vizes edénybe! Remélem segítettem!

2009. jún. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen időben, ha szobahőmérsékleten olvasztod, akkor megsavanyodhat. A hűtőben hagyd, hogy kiolvadjon, aztán melegítsd melegvízben áztatva a cumisüveget, amiben annyi tejcsi van, amennyit éppen megiszik. Csak azért írom ezt, mert nekem a szobahőn megsavanyodott, és önthettük ki.
2009. jún. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Betegség miatt én is folyamodtam a fagyis dolgokhoz. Általában este kivettem a másnapit és a hűtőben kiolvadt. Amikor mentünk anyósékhoz,fagyott állapotban vittem és ott 37fokos vízbe állítva gyorsolvasztást végeztem. Ha otthon vagy akkor inkább a lassú,hűtős megoldást válaszd mert az a biztos,és mindíg csak annyit melegíts amennyi egy evésre kell.Ha felolvasztod akkor 10 órán belül fel kell használni,visszafagyasztani vagy kétszer melegíteni nem szabad.
2009. jún. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Eloszor is mindenkinek koszonom a valaszokat!!!!

Az elsonek pedig uzenem ,hogy K A P D BE TE H U L Y E...-Nem az volt a kerdesem hogy kell helyesen leirni.

2009. jún. 3. 09:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem az első vagyok, de igaza van. Jó kis példát fogsz mutatni. Nem tudsz magyarul, de ráadásul még bunkó is vagy. Grat.
2009. jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ny A L J A T O K K I A S E G G E M.b u n k o A N Y A D-T E G e ci-erre varjal gombot...
2009. jún. 3. 22:46
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja es kepzeld nem vagyok magyar!!
2009. jún. 3. 22:47
 9/10 anonim válasza:

de bunkonak bunko vagy, es a karomkodassal mar egesz jol haladsz:)

kedves elozo, koszonom szepen hogy megvedtel tenyleg nem kellett volna offolnom kotekedo kedvemben voltam, egybol bocsanatot is kertem erte, nem tudom miert kell egybol masok torkanak esni:)

kedves kerdezo, amint kiolvasztod nekem ahogy en szeretem, szivesen bekapom meg ki is nyalom ha tenyleg arra vagysz;)

2009. jún. 4. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szerintem pedig te vagy a bunko,hiszen nem a kerdesemre valaszoltal,akkor ilyen alapon egesz nap ulhetsz a gep elott aztan irogathatsz,mert szerintem nem en vagyok az elso aki nem helyesen irt...
2009. jún. 4. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!