Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan gesztus, hang,...

Van olyan gesztus, hang, mozdulat, stb babátoknál, amiről biztosan gondoljátok, azt akarja kifejezni, hogy szeret? Nálunk egy nagyon édes hang, ami egy tipikus nézéshez kapcsolódik, ha jól érzi magát, mert puszilgatom.

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én mostanság tapasztalom az 5 hós fiamnál, hogy amikor fekszik az ágyon, akkor felém nyújtja a kis kezeit, és akkor ölelkezünk, puszilózunk

meg olyan is szokott lenni, hogy amikor nagyon fáradt (általában egyedül elalszik) akkor mellé kell feküdni, ő az oldalára fordul, és összebújunk, közben piszkálja az arcom

olyan édesek :)

2009. jún. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi! szerintem is édesek! velem is nem rég történ már sokadjára a fent leírt, ezért tettem fel a kérdést.
2009. jún. 3. 09:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is van, nekem a kedvencem, amikor odajön (mászik), és a fejét a hasamhoz dörgöli, vagy hozzám bújik, és a fejét a vállamra hajtja. De régebben szoptatás közben mindig simizte a mellem, vagy elalvás előtt birizgálta a hajam, fülem. Kilenc hónapos.
2009. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!