Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Fürdetés után mivel...

Anyukák! Fürdetés után mivel szoktátok be kenni a babátok testét, hogy ne legyen száraz?

Figyelt kérdés
Hat hónapos a babám és azt vettem észre a karján,mintha hámlana vagy száraz lenne a bőre!

2012. febr. 11. 22:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Cremor aquosus. Gyógyszertárban lehet kapni, kb 300 ft. Ez egy általános bőrápoló krém.
2012. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6 hónapos babámnál is ez a helyzet, száraz a bőre a térdénél, a könyökénél és a bordáinál, én gyógyszertári testápolóval szoktam bekenni fürdetés után és reggel amikor felöltözünk.
2012. febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mutasd meg az orvosnak,mert lehet,hogy ekcémás.Egyébként szerintem legjobb az eucerin,csak drága.
2012. febr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Lányomat fürdés előtt átolajozom születésétől fogva, az egész testét nem csak a hajlatokat! Fürdés után pedig mindig testápolózom aromaterápiás J&J-al!
2012. febr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A Lipobase Repair a legjobb! Ekcémára is jó állítólag, bár mi arra nem használtuk még. De eléggé felment az ára, ezerötszáz valamennyi volt legutóbb. Viszont sokági elég.
2012. febr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a BABE hozott változást ,de már egy kencézés után !És nem kellet az érzékeny bőre való sem csak a normál.
2012. febr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Cremor aqosus-t nem használnék, kőolajszármazék-tartalma miatt.

Mi sheavajat vagy kakaóvajat használunk alkalmanként, rendszeresen felesleges, a babák bőre túl jó, hogy ilyesmikkel kenegessük.


Gyógyszerész anyuka

2012. febr. 12. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Egyetértek a gyógyszerész anyukával, sajnos a boltban kapható babafürdetők, testápolók stb. hatalmas döntő többsége tele van kőolajszármazékkal és egyéb káros anyagokkal.

Én kizárólag foreveres termékeket használok születésüktől fogva, bőrproblémával még soha nem találkoztam egyik gyerekemnél sem.

2012. febr. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hidegen sajtolt olajokat, zsírokat használunk mi is...Ilyenkor télen, gondolom sok ruha és hideg miatt, gyakrabban kell használni.
2012. febr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elobb nezesd meg nem e ekcema.Amugy sok korhazban a Neogranormon olajat,vagy testapolot ajanljak,ezt hasznaljak a korhazak is. Mindket gyermekemnel hasznalom,soha semmi bajuk nem volt.Ahogy meg irtak elottem a BABE is nagyon jo,de ez iszonyu draga.
2012. febr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!