Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Fürdetés után mivel...

Anyukák! Fürdetés után mivel szoktátok be kenni a babátok testét, hogy ne legyen száraz?

Figyelt kérdés
Hat hónapos a babám és azt vettem észre a karján,mintha hámlana vagy száraz lenne a bőre!

2012. febr. 11. 22:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mutatsd meg orvosnak, bőrgyógyásznak.


A fiamnak atópiás dermatitise van, nem valami vészes tünetei voltak, száraz volt a bőre, de nem csúnyán, ill. a mellénél volt egy piros folt. Mi próbáltuk a Babét, a gyógyszertár kencéket, a bőrgyógyász által felírt kenőcsöt.


Ami jó volt:

- gyógyszerári fürdető és egy spec. testápoló, amit a bőrgyógyász írt fel

- Emolium (ez is nagyon jó volt)


Most váltottam én is hidegen sajtolt olajokra, vajakra, teljesen BIO.


Fürdővízébe teszek egy kiskanálnyi kakaóvajat, nagyon szép selymes lesz a bőre tőle.

Testápolónak shea vajat használtunk, de hogy kenhetőbb legyen kutyultam neki itthon: sheavaj + kakaóvaj + kókuszolaj


(olyan az illata fürdés után, mint a Bounty-nak:)

2012. febr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsonak!Hol veszed a kakaovajat?Ez testapolo vagy furdeto?Engem is erdekelne,ezert kerdezem.Gyogyszertarban vagy bio boltban kaphato?Koszi:)
2012. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Neten rendelem, bio.

Ez nem testápoló, nem fürdető, hanem vaj. Kakaóvaj.

Persze mindkét célra a legjobbak ezek a natúr kozmetikumok (szerintem:), de állagra ne várj olyat, a shea vaj és a kakaó vaj nem olyan mint egy testápoló, hanem szilárd, és a kézmelegtől olvad.

Azért olvasztottam fel gőz fölött, majd hozzákevertem a kókuszolajat, hogy még gyorsabban kenhető legyen.


Én itt szoktam vásárolni. Nagyon kedves eladó, gyorsan itt a csomag és mindig van ajándék :))) Törzsvásárlói rendszere olyan, hogy már első vásárlás után kapsz egy kódot, amivel köv. rendelésnél kiválaszthatod, mi legyen az ajándék termék.


Ja, és ingyen házhoz szállít 6000 Ft fölött.


[link]


Itt is írja, ha végigolvasod:

"csecsemőknél, kisgyermekeknél és felnőtteknél ekcéma esetén kiváltja a szteroid tartalmú kenőcsöket"

2012. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolso elotti vagyok!Koszonom!
2012. febr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!