Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez a bőrén? 7 hónapos...

Mi lehet ez a bőrén? 7 hónapos kislány. Egy két helyen a testén ilyen érdes és száraz a bőrl, de nem látszik csak ha megfogjuk/nem is piros/Sok mindent eszik már. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kis ideig térj vissza a fürdetőkrémhez, ha már nem azt használod, és popsikenőccsel kend be. Biztos amit használsz fürdetőt kiszárítja.
2009. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, valószínűleg ekcéma. Vidd el bőrgyógyászhoz, 2 féle krémet ir majd fel, egyet, hogy elmúljanak a tünetek, a másikat pedig megelőzésre adja.

Az én kisfiam is ekcémás, mi igy kaptuk. Napi egyszer kenegetem az arcát, és teljesen tünetmentes.

A nagyobb gond, h sokára növi ki, és bármikor új foltok jelenhetnek meg rajta.

2009. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nalunk is igy kezdodott. Egy ket helyen foleg a valan es a nyaka alatt lett par szarazabb resz. Gondoltuk majd elmulik. De nem. Egyre csunyabb lett. El kelett vinni borgyogyaszhoz. O mondta hogy ez nem az eteltol van, hanem mert a babak bore nem termel eleg zsirt es igy marmi pillanatok alatt kikezdheti. Nalunk a mososzer tette. Pedig az volt irva ra hogy bababarat. Szoval az kikezdi es onnantol szabad a palya a baciknak...pl gomga.. szoval erdemes vele foglalkozni mert sokkal csunyabb is kialakulhat belole. Valoszinu az oblitod vagy a mosoporod lesz a ludas.


7 hos baba mamaja

2009. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A babámon akkor lettek ilyenek, amikor kipróbáltam a Nivea babolajat. Na, rögtön vissza is tértünk a jól bevált olivaolajhoz. Néhány nap alatt el is múlt. Gondold át, mi az amin változtattál mostanában (fürdető, babaolaj, mosószer)
2009. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! A kisfiamnak is kijönnek ilyen foltok időnként a lábán. Mutattam a doki néninek, azt mondta nem ekcéma, felirt rá egy gyógyszertári krémet, azóta azzal kenegetjük minden este és jobb lett!

Fürdetéshez csak gyógyszertári fürdetőt használj és azért mutasd meg dokinak is!

2009. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!