Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet adni 2 hónapos kisbabána...

Lehet adni 2 hónapos kisbabának citromfű teát?

Figyelt kérdés
Fontos lenne.Gyakran nyugalan, és nem bír aludni! Arra gondoltam, hogy a citromfű teától nyugodtabb lenne!
2012. febr. 12. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem az tuti nem babáknak való.

Én arra törekednék, hogy rájöjjek mi a nyugtalansága oka, mielőtt ilyen vackokkal itatnám. Mert tuti van neki valami oka. Miben nyilvánul meg?

2012. febr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]


De mért kéne neki állandóan aludni??

2012. febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Abban hogy nehezen alszik el, és ha elaludt akkor kb. 15 percet szundikál és felébred!!!!!!
2012. febr. 12. 18:15
 4/13 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó, hogy mindig aludnia kell, de amikor fent van úgy 8 óra hosszát és képtelen elaludni az nem jó!
2012. febr. 12. 18:21
 5/13 anonim ***** válasza:
De ez zavarja a babád vagy ettől ugyanolyan jókedvű meg minden? Kisfiam pont 2 hónapos volt, hogy elkezdte ezeket a 20-30 perces alvásokat, és ez azóta is megmaradt neki most 4,5 hós. Ő ilyen, sokszor alszik keveset, de ugyanolyan jókedvű meg pörgős baba. Eleinte engem is zavart, de mivel beláttam neki jó így, beletörődtem. Éjszaka viszont jól alszik.
2012. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát a 8 óra nem túl szerencsés, olyankor már az én fiam is nyűgös volt. Azt tudom még javasolni, hogy az első álmos jelre, próbáld meg elaltatni, mert egy idő után túlpörög és ordít a fáradtságtól, és annál jobban visít ahogy próbálod altatni. Nálunk ez történt eleinte, míg ki nem ismertem.
2012. febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy 3 órás fentlét után amikor már nagyon fáradt, szundikál 20 percet, fölébred és ugyanolyan fáradt! A kedve az változó.
2012. febr. 12. 18:27
 8/13 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a jótanácsot, megpróbálkozunk vele!
2012. febr. 12. 18:28
 9/13 anonim ***** válasza:
Szívesen. Meg mondjuk nem ebben a hidegben, de ha jobb idő lesz, altasd kint. Kisfiam nappal egyedül ott képes aludni, akár 2-3 órát is. Na mondjuk ilyen hidegben nem teszem ki aludni.
2012. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha jobb idő lesz megpróbáljuk!
2012. febr. 12. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!