Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan segíthetnék a babámnak?

Hogyan segíthetnék a babámnak?

Figyelt kérdés
3hetes anyatejes baba. Ez a 6.nap, hogy nem kakilt. Szegénykém annyira erőlködik már. Nem is alszik jól. Tudom, hogy normális, ha akár 1hétig nem kakilnak, de akkor is olyan rossz látni, hogy ennyire erőlködik. Hogyan tudnék neki segíteni?
2012. febr. 13. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szélcsővel. Szuper találmány :)
2012. febr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én Laevolac-ot adtam a kislányomnak... de talán a szélcső tényleg jobb megoldás (ezt neked kell eldönteni)... Hosszútávon pedig ha így marad én ajánlanám a BioGaia cseppeket... ez teljesen ártalmatlan bélflóra regeneráló cseppek babáknak, nálunk nagyon szépen beállította a kakilást (de ez hosszútávú megoldás, idő míg kiépíti a hatását).
2012. febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szélcsövet sajnos most nem tudok venni. Viszont van itthon kamilla tea. Azt kipróbálhatom? Vagy esetleg a hőmérőzést?
2012. febr. 13. 12:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Erre az egy alkalomra én a hőmérőt használnám a kamilla tea helyett. Aztán meg majd, ha lesz lehetőséged, vegyél egy szélcsövet, mert a későbbiekben is sokat segíthet, ha mondjuk fáj a babád pocija, mert nem tud pukizni.
2012. febr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hőmérőzd meg!Gyorsan kell mozgatni a popójában hogy ingereld a záróizmokat.Mi sokáig szenvedtünk vele.A dokim szerint még nem tudják ilyen idős korban megfelelően "használni" ezt az izomrészt,ez miatt is fordul elő sok babánál ez a probléma.Sok sikert!
2012. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Anno a védőnőm nekem is azt mondta hogy egy alkalommal nyugodtan használjam a hőmérőt!Majd utánna be is szereztem egy szélcsövet és valóban szükség volt rá utánna is!

Meg még a cukros kamillatea is nagyon jó!

2012. febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
megoldódott a probléma:)
2012. febr. 13. 16:22
 8/8 anonim ***** válasza:
na jól van akkor...örülök neki!
2012. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!