Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem mondjátok hogy ilyen...

Nem mondjátok hogy ilyen szülö/doki létezik aki hónapokon keresztül engedi hogy fájdalomcsillapítóval kezdjék a napot mert nyűgös vagy a foga fáj? Létezik olyan abnormális férfi aki számolja hány pelenka fogy el nap?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bizonyára van ilyen, de ezek agyilag betegek.... Az ilyennek miért kell gyerek???
2012. febr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%

Én tényleg egy sz@r anya lehetek, ha hétvégén reggel a 9 éves lányomnak fejfájásra Algopyrint adok, majd 38,6-ra lázcsillapítót és este pedig elviszem ügyeletre, mert nem javult az állapota ...


Bár, ha belegondolok, még sz@rabb anya lehetek, hogy a 7 hónapos lányomnak 5 max. 6 pelenkája fogy naponta és tudom fejből.. az pedig még gázabb, hogy első 4 hónapban úgy vártam, mint a messiást, hogy széklete legyen magától ..


Köszönöm, hogy rádöbbentettél, mekkora egy rakás ...


Remélem te is ennyire abnormális vagy, mint én!

2012. febr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom megmondani, hogy masnal hogyan van de en biztosan nem adnek a kisfiamnak minden aldott nap fajdalomcsillapitot honapokon keresztul. Szerintem tonkreteheti a majat meg a gyomrat szegenykenek. Kisifam is kapott nurofent fogzaskor foleg ha ejjel nem tudott aludni de nem minden nap honapokon keresztul. Mondjuk nallunk azert voltak a fogzasok kozott szunetek tehat nem volt folyamatos.

Nekem a ferjem sosem szamolta, hogy hany pelenka fogy el egy nap. Mi Angliaban elunk es internetrol szoktunk rendelni a pampers activ fit pelust mert igy olcsobb. 132db 6100Ft-ba kerul (nem tudom otthon ez soknak szamit-e de itt nem olyan veszes, igy nincs nagy ertelme szamolgatni hanyat hasznalunk el). Ha a ferjem latja, hogy fogytan van rendel megegy halommal mert az o nevevel es bankkartyajaval vagyunk bejelntkezve. Szoval mi nem szoktuk szamolni.

2012. febr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Na igen, az elmúlt nap "legizgalmasabb" kérdései...

Néha én is elképedek, hogy mik vannak, és - ha ezek igazak - rettentően örülök, hogy a férjem sem egy sóher alak, és az orvosunk sem mond egetverő baromságokat!

De bevallom őszintén bennem felmerül a gyanú néha, hogy nem teljesen valós minden kérdés, amit itt olvasok.

Az biztos, hogy már alig válaszolok kérdésekre, mert vagy ugyanazok a kérdések ismétlődnek ezredjére is, vagy a fentihez hasonló provokatív, felháborító témák vannak. A vitát meg inkább kerülöm, úgyhogy csak beleolvasok a hasonló kérdésekbe.

2012. febr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kedves második! A kérdésben nem az szerepelt, hogy eseti jelleggel adsz fájdalomcsillapítót, hanem HÓNAPOKON KERESZTÜL MINDEN REGGEL!!!! És nem azért, mert beteg a gyerek, hanem szimplán csak azért, mert nyűgös. Apuka meg túl kukacoskódó szerintem ha leltározza a pelenkát. Ezt a nő számon tartja max azért, mert tudja hányszor kakil egy nap a gyerek és, hogy egészséges-e. Apuka meg biztos szemrehányóan számolgatja, na ebben a hónapban is egy sörrel kevesebb a gyerek pelenkája miatt. Van ilyen!
2012. febr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 2!


Nem az a baj, hogy valaki számolja hányszor cserél pelust, hanem az, mikor a férj azt mondja a feleségnek az aznapi 3. kakás pelenka után, hogy ne adjon többet inni a gyerekének, mert sok pelenkát pazarol egy nap... De a válaszod alapján úgy látom nem olvastad a tegnapi sóher apukáról szóló kérdést... Ő ugyanis az anyagiak miatt vonta kérdőre a feleségét, hogy mégis miért használ ennyi pelust.


A gyógyszeres pedig 2 hónapja minden áldott reggel nurofent ad a gyerekének, mert annak jön a foga. Állítólag doki tanácsára.


Ezek azért nem gondolom, hogy normális dolgok lennének...


De valaki biztos belinkeli majd neked az említett kérdéseket!


4. hsz voltam

2012. febr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A fájdalomcsillapítósat olvastam - döbbenten. Az apukásat nem. Belinkelnétek?

A fájdalomcsillapítósra reagálva: nem vagyok róla meggyőződve, hogy a doki tud róla, hogy már két hónapja minden reggel nurofennel indít a gyerek...

2012. febr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na, az egyiket már megtaláltam:

a "spórolós" apuka


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2012. febr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2012. febr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Az itteni kérdés első felével nem értek egyet, a második pedig ténylegesen azt írja le, hogy miért gond az, ha valaki számolja, hány pelenka fogy el egy nap?!?

Itt tudtommal nem írta le az itteni kérdező, hogy mire is vonatkozik. Kicsit "sz@rul" esett, hogy én kérdés második fele alapján "abnormális" vagyok.


Valóban nem találkoztam az általatok említett két kérdésre (sóher apa és a begyógyszerezés). Én ez alapján a kérdés alapján válaszoltam a kérdezőnek.

Legközelebb bővebb információt írjon le és akkor nem lesz "tévesztés" egyik szempontból sem!


További kellemes napot nektek!

2012. febr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!