Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bababónusz programban 1...

Bababónusz programban 1 évesen mit küldenek a babának?

Figyelt kérdés
Van kuponfüzet is, mik vannak benne?
2012. febr. 14. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt benne kupon füzet, kis tájékoztató, pártedli (előke), 15%-os kupon
2012. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi :D


Milyen kuponok vannak benne?

C&A?

2012. febr. 14. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem január elsején volt egy éves a lányom.

6-án írtam nekik, válaszoltak is...26-án megint rákérdeztem, ezúttal telefonon, hogy hol a kuponom?

Azt mondta az úriember, hogy kiküldték, de ha nem kaptam meg kiküldik mégegyszer.Azóta még mindig semmi.Holnap újra telefonálok.

Pedig ha megkaptam volna időben akkor nem kellett volna egy vagyonért pelust vennem a lányomnak!

Bocs, hogy nem tudtam érdemi választ adni de fel vagyok háborodva a posta miatt, mert nyílt titok, hogy az elosztókban lenyúlják a kuponokat!

13,5 hós kiscsaj anyuja

2012. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi januárban kaptuk meg.

Volt benne egy 15%-os végösszeg bónusz, ami 2012.dec. 31-ig érvényes, egy 50 pontos DM kuponfüzet és egy vékony babás kuponfüzet. Nekünk C&A-s kedvezmény nem volt benne.

2012. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Igen, én is sokadszorra kaptam meg a kuponokat eddig is, olyan undorító, hogy lenyúlják!

Ajánlva kiküldik előbb-utóbb, akkor tuti megkapod.

2012. febr. 15. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!