Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bababónusz programban mit...

A bababónusz programban mit küldenek a baba 6 hónapos kora körül?

Figyelt kérdés
Ma kaptunk egy akciós "csomagot",de ez nem kuponfüzet,és ami igazán nekünk szól,az a 21%-os kedvezmény bármely termékre,plusz adnak 5 db bélyeget,illetve Jumbo csomagos Libero vásárlása esetén -300 ft kedvezményt.A többi akciós termék-babakaja,teák,testápolók-sztem mindenkinek szól.Vagy vinni kell ezt az értesítőt és csak akkor lehet az itt feltüntetett olcsóbb áron a termékekhez jutni?Vagy később küldenek kuponfüzetet?A babám most 5 és fél hós.Ha vki kapott ilyet,vagy tudja még mit küldenek segítsen!Előre is köszi.
2008. okt. 29. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt kaptam tegnap én is.Szerintem egy újabb kuponfüzetet fognak majd.Az én lányom is 5 hónapos.
2008. okt. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is ugyanezt kaptuk én sem igazán értem mert nem ilyen volt eddig. Szerintem ki kell vagdosni és beváltani amit kérünk. Mi ma vagyunk 8 hósak.
2008. okt. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A hátoldalon szerepló 3 kupon, ami kedvezményre jogosít, azt ki kell vágni. A belül feltüntetett akciók azok, amik a mindenkori akciókból leginkább ránk vonatkoznak, jelenleg. Mert ez nem az összes akció.

A 21% már akkor is volt, amikor 4 éve a lányommal kaptam akciókat.

Személy szerint ez most nekem jobban jött, mert a másik 2 előzőből - kuponfüzet - is sok van. Ami kellett, azt már elhasználtuk. Sok olyan van benne, amit mi nem használunk.

Amúgy én is tegnap kaptam.

2008. okt. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez most egy mindenkinek -aki a bababónusz programban van- szóló kupon újság és egyébként kb a babád 7 hónapos kora körül kapsz majd egy új kuponfüzetet olyat mint a legelején.
2008. okt. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi,minden válasz hasznos volt!Akkor várok türelemmel!
2008. okt. 30. 00:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is kaptam ilyet tegnap, pedig csak 11 hetes a kisfiam.
2008. okt. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!