Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák! Számotokra...

Kisbabás anyukák! Számotokra mi a legnagyobb kihívás a kismamaságban?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 13:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Második baba összehozása....
2012. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Nekem az egész egy hatalmas kihívás mert mindent jól akarok csinálni és nagyon türelmes akarok lenni ami nem mindig jön össze.Nagyon nehéz az élet a mai világban túl sok a gond és a felelősség a kismamákon főleg akkor ha nincs segítség.Gondolom ezzel nem vagyok egyedül............
2012. febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Hogy megküzdjek a plusz felelősséggel, ami korlátok közé is szorít.
2012. febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Este visszaaludni, miután 3szor megébred a fogzás miatt
2012. febr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%
nekem az éjszakázás+ az éjszakai felkelés tápszerkészítés!+türelmesnek maradni ha 1000* ugyanazt megcsinálja amit nem szabad....talán ezek!
2012. febr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Megküzdeni a túlzott féltéssel,aggódással. illetve a türelem,nyugodt viselkedés akkor is,ha a sok éjszakázástól az idegrendszerem padlón van :)

Amúgy nagyon megéri ... :)

2012. febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Rendet tartani ,inkább a gyerekkel foglalkozom és szalad a ház
2012. febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hogy a naggyal (aki mindössze 2 éves) ugyanúgy tudjak foglalkozni, eleget játsszak vele, szeretgessem őt is. Nehéz, a pici 4 hónapos, mindketten sok figyelmet, törődést igényelnek. Jó anyuka akarok lenni!!!!!
2012. febr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%

Az alváshiány.

Vannak emberek (például a férjem ilyen), akinek csak minimáli alvásra van szüksége,ahoz hogy 100%-on pörögjön egész nap,és őt a kert szépítgetése vagy a ház rendezgetése, vagy valami aktív tevékenység jobban pihenteti mint bármi más.


Engem csak az alvás pihentet,semmi más. Ha nem tudok eleget aludni, akkor én használhatatlan vagyok. Fizikálisan is gyenge vagyok olyankor. Hát, most hogy 2 gyerekem van, és a nagyobb (2,5 éves) nappal a kisebb (1 hónapos) éjjel igényel jobban engem, így az alvás háttérbe szorult. Sajnos nekem nagyon kevés az az összesen 2-3 óra amit aludni tudok.

2012. febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Az hogy azt hittem a masodik babanal majd rutinbol megy minden erre a kicsinel semmi nem ugy van ahogy volt a nagynal mindent ujra tanulok o sokkal problemasabb: nehez fogzas, ekcemas bor, rossz alvas, rossz eves. Emellett nehez eleg idot szakitani a nagyra es legyozni az aggodast a kicsi dolgai miatt.
2012. febr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!