Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Idén valaki szeretné kipróbáln...

Idén valaki szeretné kipróbálni a síelést?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 15:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én nagyon! Minden vágyam, csak nincs kivel menni, illetve messze van tőlünk sípálya...:(
2012. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
mondjuk én már elég rég próbáltam ki - 10 éve rendszeresen - de igen, iskolatársaim közül van, aki most kezd. Sokan szoktak lenni - 200 főből olyan 10 mindig. :) áááh most nekiállok várni a sítáboooooooort
2012. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 GetStreet ***** válasza:

Jajj, én síelek, és imádom:D

Csak ajánlani tudom, bár elég drága mulatság:)

2012. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 gaaraati válasza:
hát 1 párszor lehet de egybknt nm voltam még
2012. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
igen, sőt, én minden évben szeretem kipróbálni :D ...de most a snowboardozást is ki akarom
2012. jan. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Huh, sieles?Most vagyok Szlovakiaban, sielunk es nagyon jok a palyak itt a Tatraban...aki nemtud sielni, annak azt ajanlom tanuljon meg...ezt nemszabad kihagyni senkinek az eletebol :P
2012. jan. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
jövő hét sítábor Szlovákiában. :)) <3
2012. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igenigenigen.4éve síelek,és imádom.Jövő hét vasárnap sítábor Ausztriában.Úgy várom már.♥♥
2012. jan. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
igeeen, soha nem sieltem..most jövöhéten szombaton megyekk síversenyre..először megtanitják utána verseny.. :$$$ nagyon várom mááár!
2012. jan. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Síelni jó! Mi minden éven megyünk Szlovákiába :)) 4 évesen tnaultma emg síelni itt: [link]

Aki közel van hozzá menjen tanulni tökéletes egy ilyen pálya vagy ehhez hasonló, mint például Bánkút, Mátraszentistván... de azért ha már emgtanult valaki akkor érdemesebb komolyabb helyekre menni...

2012. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!