Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosható pelus mikortól milyet...

Mosható pelus mikortól milyet és megéri?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
kicsit fejtsd ki bővebben, mert homályos számomra, hogy mit is szeretnél kérdezni.
2012. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A kérdésem az lenne hogy ki milyen mosható pelust használ és gyermeke mennyi idős korától!És megérte e ezt használnia!Elgondolkodtam hogy ezt használnám a következő babánál!
2012. febr. 15. 15:16
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Bármikortól, bármilyet,megéri:)!

[link]

Töltsd ki a táblázatot, meglátod:)!

A milyet- re nehéz válaszolni, sok lehetőség van. Mekkora a babád?

A mamami.hu- n érdemes körülnézni, segítenek a márka/tipusválasztásban is, ápolásban... Ide lehetetlen mindent leírni:).

2012. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a kiegészítést, akkor írom:

mi kicsit később kezdtük, tehát az újszülött korról nincs tapasztalatom. én kínai egyméretes zsebest (újszülött kortól végig jó) használok, a célnak megfelel, de vannak nagyobb nevű márkák is, lehet, hogy kicsit szebbek, nagyobb a választék belőle, nem tudom. egyértelműen megéri, ha nem kap el a pelus felhalmozási hév.


itt tudsz egy kicsit kalkulálni, hogy mennyi lesz a költséged egy hónapra lebontva.


[link]


mindjárt megírom a saját kalkulációmat is, csak előbb számolok

2012. febr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
:) mindenki ezt a kalkulátort linkeli, de ha egyszer olyan jól meg van csinálva
2012. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Még pocakban van csak gondoltam csinálok egy közvélemény kutatást!Nagyon szépen köszönöm a választ nagyon hasznos!
2012. febr. 15. 15:25
 7/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kezecske köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 15. 15:27
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom(első kalkulátoros:) ), hogy a mamamin regisztrálj, mindent megtudhatsz, nagyon segítőkészek (vagyunk:DDD)!
2012. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkészséget!Mindenkinek további szép gyerekvállalást-nevelést! :)
2012. febr. 15. 15:29
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem az jött ki, hogy 66.000 Ft az összes mosható pelus költsége, de még arra is számítok, hogy a végén 10.000-t el tudom adni a készletet, tehát akkor csak 56.000. Mindez 3 évre vetítve!

Ez akkor lenne egálban az eldobhatóval, ha 10 Ft-ért tudnám venni őket, ami gyakorlatilag lehetetlen. (és még a popsitörlőt nem is számoltam)


[link]


itt láthatod a zsebes pelus méretfokozatait. most ez a típus ami talán a leginkább beszerezhető és úgymond "divatban" van. de tényleg praktikus is több szempontból, sokan kedvelik. (pl., hogy szét lehet szedni, így könnyebben szárad. de mégis egyszerű feladni, ugyanúgy kell, mint egy eldobhatót)

2012. febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!