Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja?

Miért csinálja?

Figyelt kérdés
Lányom 7 hónapos! 3 hónapos kora óta mindig kaparászik! Paplant,párnát, kanapét, szőnyeget! Vááá nekem meg fel áll a hátamon a szőr tőle! Mikor körömvágás előtt vagyunk, vissza hajol a kis papir körme! Csinálja ezt más baba is?

2012. febr. 15. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiacskám 6 hónapos, reggel ezzel ébreszt minket. Gyakran vágom a körmét, van hogy 2-3 naponta. Engem nem zavar, olyan édes!
2012. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D ez még kellett volna a kérdésbe! A smile! Nem úgy áll fel az én hátamon a szőr, csak tudod arra emlékeztet mikor a táblán húzta végig valaki a körmét az iskolában...! Gyakori nálunk is a köröm vágás :)
2012. febr. 15. 22:23
 3/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok, na attól engem is lever a víz. Tudod mitől félek? Ha filccel kezdi ezt rajzolás közben. Amimkor csak sikál vele, pláne ha már kifogyott a filc....jaj!
2012. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én 6 hósom is ezt csinálja:-)
2012. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lányom is csinálja, ő legtöbbször szerencsére csak elalvás előtt. Na de amikor a kis papír körmeivel a falat kaparja... Az brutális egy hang. :)
2012. febr. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! 7 hónapos a kisfiam, lassan 8, és ezt csinálja egy ideje a parkettán, leraktam a habtapit, az még rosszabb :DDD

Egyébként 2 naponta vágunk körmöt.

2012. febr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez nem valami egyedi furcsaság nálunk :D :D Juuujh hát a habtapit nem is írtam :D :D Csak úgy pattog a kis körme, mindig félek leszakad vagy beszakad neki, szerencsére semmi nem volt eddig! Még az tartom szerencsének hogy szépen nyugodtan végig üli a köröm vágást MÉG!!!! Gondolom azt is megunja egyszer :)Köszönöm csajok a válaszokat!
2012. febr. 16. 12:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Ohh tényleg! A babám már nem csinálja, 10 hónapos! Ezért volt az ohh, mert eszembe juttattad, amikor ő is kapirgált. Az én hátamon is állt a szőr, de persze hagytam. Csak azt nem szerettem, amikor szopi közben a felkaromat kapargatta. Azt muszáj volt leállítanom, mert iszonyatosan kellemetlen érzés volt.


De furi, hogy másnál is van... vajon miért... :)

2012. febr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!