Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma kivihetem egy kicsit a...

Ma kivihetem egy kicsit a levegőre 1hónapos babámat?

Figyelt kérdés
Egy 10perces sétára gondoltam.
2012. febr. 16. 13:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nálunk itt hihetetlenül erősen fúj a szél, ebbe még a 2 évest sem viszem ki, amennyiben nem fúj, akkor kiviheted, persze
2012. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Merre vagy?Fúj a szél?Hány fok van?
2012. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs szél, akkor talán, a szélre nagyon érzékenyek, még a nagyobbak is, nem hogy egy ilyen kis csöpp. Nálunk borzasztóan nagy szél van, szerintem én nem viszem ki a manómat pedig ő már 11,5 hónapos.
2012. febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Milyen idő van ott? Napos, szélmentes időben kivinném, de itt nálunk lerepül a fejem úgy fúj, úgyhogy ilyenkor nem vinném még ki.
2012. febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Itt szépen süt a nap, 2 hósomat tuti kiviszem. Ha rendes mózese van, akkor abba nem fúj be a szél, én vittem ki szélbe 3 hetesen, kb 2 percen belül elaludt és semmi baja nem lett.
2012. febr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha elég zárt a babakocsi, akkor nyugodtan viheted, hideg nincsen, viszont felénk nagyon fúj a szél! Kend be az arcocskáját is, biztos ami biztos.

Gondolom, nem ma viszed ki először, vagy ha igen, már szoktattad bent nyitott ablaknál a levegőzéshez.

Tegnap a barátnőmmel sétáltunk majdnem másfél órát, az ő kisfia két hónapos, vigigszunyálta az utat.:)

2012. febr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan szélvihar van, alig bírtam tolni a babakocsit :(
2012. febr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha minden igaz 0 fok van. Ha kinézek az ablakon nem látom hogy nagy szél fújjna. Egyébként még csak ablaknál levegőztettem. Ma vinném ki először.
2012. febr. 16. 13:18
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha eddig nem vitted ki akkor ne ma kezd el de ha nagyon akarod és zárt a mozesed és jól be van öltöztetve és úgy gondolod hogy nem éri őt a szél akkor vidd ki egy negyed órára!:)Én nem viszem ki 2,5 hónaposomat mert anyósom ki akadna és jobb a békesség de saját döntésem alapján kivinném.
2012. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha kellően zárt a babakocsi, akkor igen. 10 perctől semmi baja nem lesz, felöltözteted jó vastagon, esetleg ha fújdogál a szél, akkor rakhatsz a kocsira egy textilpelust.

Nálunk nem fúj a szél, de ha fújna is, viszem a kislányunkat. 4,5 hós.

2012. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!