Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hós babámnak milyen tejtermék...

8hós babámnak milyen tejterméket adhatók ill. hogyan vezessem be?

Figyelt kérdés
Kérlek szépen, márkát is írj és mennyiséget. Köszönöm
2012. febr. 16. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

natúr joghurtot (akármi márka), túrót és trapista sajtot.


joghurtot és túrót gyümölccsel turmixoltam, tehát lehet bele tenni, de ne olyat vegyél amiben már van gyümi mert az ízfokozókat is tartalmaz. úgy kell bevezetni ahogy minden mást is. de., fokozatosan

2012. febr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lányomnál így volt:


8-9 hónaposan kapott először natúr joghurtot gyümölccsel. Először Danone natúr joghurtot vettem, de rájöttem a Sissy sokkal finomabb és jobb (Penny márkája). Először csak pár falatot kapott, utána mikor már teljes adagot is megevett, akkor kb. 100 gramm joghurt, 100 gramm gyümivel.


Sajtból trappistát vettem, lereszeltem egy kicsit belőle, és meleg főzelékbe keverve adtam neki, így elolvadt benne.


Túrót is ekkortájt kapott először, szintén gyümölccsel összekeverve. Márkát nem írok, mert azt a fajtát vettem meg a boltban, ami épp szimpatikus volt.


Kefírt lányom 10 hónaposan kapott először.

Tejet és tejszínt egy évesen evett először, főzelékbe keverve kapta, később a tejet önmagában is megitta - kb. 15 hónaposan (addig nem fogadta el).

2012. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is natúr joghurttal kezdtem Danone volt az első, aztán natúr krém sajt, reszelt trappista, túró.

A joghurtot és a túrót a gyümölcsös bébiételhez, majd később a tejpéphez kevertem hozzá, a sajtot zsemle belsőre kapta/kapja és nagyon szereti.

2012. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!