Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám elmúlt 3 hónapos, talán...

Babám elmúlt 3 hónapos, talán 5-szőr adtam neki vigantol olajat. Ez gond?

Figyelt kérdés
Csak anyatejes.
2009. jún. 4. 12:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Az D vitamin!!! És azt minden nap 1 csppet kellene adni 1 éves koráig.
2009. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre figyelj valahogy. A Vigantol nagyon fontos a csontok fejlődéséhez.Állítólag úgy is jó, ha pl. hetente 1x adod a kisszájába a 7 cseppet.
2009. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
A D vitamin fontos a pici babáknak. Talán, ha néha sétáltatok a napon az egy kicsit besegített, de azt javaslom mostantól add neki.
2009. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
35%
Ebből a szempontból jobb lenne, ha tápszeres lenne, mert abban eleve van Dvitamin. Szerintem legközelebb kérdezd meg a dokit, és addig is add naponta egyszer. Nem hiszem h nagyon nagy baj lenne, mi is felnőttünk nélküle ;) ráadásul most már a nap is éri, még ha árnyékban is van...
2009. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Ha anyatajas akkor a K vitamint is kell neki adni 1héten 1 ampulla. Figyalj oda mert ezek nagyon fontosak a fejlődében. Az első voltam
2009. jún. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
az elsőnek: 2 éves koráig kell adni -legalábbis nálunk doki és védőnő is azt mondja...nyáron lehet kicsit csalni, de 2 éves koráig adatják
2009. jún. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát, valószínűleg gond. De kérdezd meg a gyerekorvosotokat, védőnődet, hogy mit tanácsol. Erre tényleg figyelj oda. Egyébként Neked nem mondták el az elején, hogy napi 1 csepp?
2009. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok! az utolsó előttinek : a K vitamint havi egy , nem heti egy ampullába adjuk!
2009. jún. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
A D vitamint napi 1 cseppként KELL adni a babának! Szerintem most azonnal kezd el naponta adni, nem hiába van előírva! K vitamint is kell adni, korábban heti 1 volt, most már csak havi 1 ampulla!
2009. jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Bizony fontos a D vitamin, kezdd el neki adni mihamarabb! Ha az elmúlt héten nem kapott, kaphat ma 7 cseppet!

1 éves korig naponta 1 csepp, 1-3 éves kor között ősztől tavasz végéig napi 1 csepp!

És nem nőttünk fel nélküle (azaz én biztos nem), a bölcsiben kaptam, csak nem olaj, hanem pici tabletta formájában (27 éves vagyok).

2009. jún. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!