Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy golden retrieverem.7...

Van egy golden retrieverem.7 hónapos és a faránál, meg a farkán nagyon göndör a szőr. Egy nagy gond?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 13:12
 1/8 anonim válasza:
ez nem nagy gond.de biztos hogy fajtiszta a kutyus? mert ez annak a jele, hogy esetleg nem teljesen fajtiszta..megvan az összes fajtajegye?
2010. márc. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tuti. A szüleinek van törzskönyve, a nagyszülei meg győztesek.
2010. márc. 13. 13:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól még lehet fajtatisz, hogy göndör szőre. Van a goldeneknél egy rendellenesség amikor az egész szőrük göndör.De csak ha a farkánál akkor azt még lehet kinövi. Mert még most nő a szőre majd ha teljesen megnő a szőre akkor nűleg ki fog egyenesedni, ha nem akkor meg rendellenessége van.
2010. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, kinövi. Szép kutyád lesz belőle!
2010. márc. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást, és a válaszokat :D:)
2010. márc. 13. 16:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok! Ő most 8 hónapos, és még mindig hullámos. :( De reménykedjünk, hogy egyenes lesz!
2010. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én goldenem 11 éves, és még mindig göndör a szőr a farkán és a combja hátsó részén. törzskönyves kuytus :)
2010. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor nem aggódom.

Most nagyon megnyugodtam.

Köszi mindenkinek!!!! :]

2010. márc. 13. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!