Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor próbáljak újra húst...

Mikor próbáljak újra húst adni? Ma evett először alma-banán csirke bébikaját ami 5hótól jó. Babám 6,5 hós és kihányta.

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ami az üvegre van írva szerintem és a védőnénink szerint is kicsit korai. (Marketinges húzás, mert ők ugyibár el akarják adni :()

Szerintem konzultálj a védőnénitekkel, hogy mit mikortól ehet.

2009. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a védőnőmre hallgatok. 6 hósan kezdtünk gyümit kóstolni, 7 hósan vezettük be a zöldségeket és 8 hósan kapott először husit. Nem hányt még ki semmit. De az is lehet, hogy érzékeny erre az összeállításra a babád. Én főztem neki husit és ledaráltam, üvegeset később kapott.
2009. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én azért adtam ezt neki mert avédőnőm szerint amit én főzök azt csak hét, 7,5 hótól adjak, gondoltam megpróbálom, de akkor most egy darabig nem adok. nem kapott sokat csak pár falatot
2009. jún. 4. 14:42
 4/4 anonim ***** válasza:
6,5 hósan már miért ne ehetne husit? Szerintem az összeállitás volt tömény, miért nem próbálsz először csirke-krumplit vagy csirke-sütőtököt? Ilyet meg még nem is hallottam, hogy még ne főzzünk egy 6,5 hósnak.... Sima vizben főzöl krumplit, külön jó sokáig megfözöd a csirkemellet apró kockákban és összeturmixolod fűszerezés nélkül. Ennél miért jobb a bolti?egyébként mindkettőt adok neki, csak nem értem ...
2009. jún. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!