Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bárányhimlő. Akinek nagyon...

Bárányhimlő. Akinek nagyon sok pöttye volt, egyszerre jöttek vagy 4-5napig, fokozatosan?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyémeknek fokozatosan 4-5 napig.
2012. febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első 2 nap alig volt pötty (hátán, nyakán néhány) aztán a 3. nap....húúú, hát mindene tele lett. Szegényemnek, a feje búbján (haja alatt teljesen) lábujjai között, száján, mindenhol volt pötty. De elég jól viselte (18 hónaposan kapta el)
2012. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"De elég jól viselte (18 hónaposan kapta el)"


Nem tudom, hogy másnak mi a tapasztalata, de én annó az egy éves unokaöcsémtől kaptam el. Én akkor voltam 20 éves. A gyerkőc nagyon jól viselte, én azt hittem ott halok bele. Amikor az enyémek kapták el, a kicsi szintén jól viselte, eleinte még kacarászott, hogy csikizik a talpát. A nagyobb teljesen kiborult. Aztán egy ismerős anyuka is elkapta a gyerekeitől, a gyerkőcök egész jól tűrték, anyuka két napig csak feküdt és utána is tovább tartott a szenvedés..

2012. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!