Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hónapos kislányomnak...

19 hónapos kislányomnak hirtelen 38,7 volt a láza! Lehet a fogzástól?

Figyelt kérdés
Ott kezdem hogy soha nem beteg szerencsére, de ha nagy ritkán mégis, akkor az nála rettenetes orrfolyással ill. hőemelkedéssel kezdődik. A fogzás sem viselte meg egyáltalán, egészen 2 héttel ezelőttig! Azóta nyűgös, az étvágya se olyan, a fül-orr gégészeten is voltunk már vele nem egyszer mert a jobb füle is nagyon fáj neki a fogáról, azért gondolom hogy a fogacska a hirtelen láz oka! Elaludt 18:00 körül az ölemben, semmi baja nem volt, majd egy óra múlva sírva ébredt és már tűzforró volt a teste. Természetesen azonnal csillapítottam, 1/2 óra múlva le is vitte a szirup a lázat, és elviszem reggel orvoshoz, persze addig is folyamatosan nézem, hogy fel ne szökjön a láz újra, csak annyira furcsállom hogy hirtelen így felmenjen a láza!
2012. febr. 16. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Tuti hogy nem.

A fogzás lehet az oka annak, hogy elkapott valamit, mert fogzáskor legyengül az immunrendszerük.

2012. febr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm. Remélem éjszaka nem szökik vissza a láz, nézni fogom folyamatosan! :(:(:(
2012. febr. 16. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam kelni külön azért, hogy nézzem. Ha magasra szökik nekik, akkor elkezdenek nyöszörögni, legalábbis az enyémek, és sajna nem annyira ritka, hogy betegek...


Jobbulást!

2012. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az nem jó! Amikor 2 hónapos volt a picim én is azt hittem hogy betegesebb lesz, mert addig volt hajlandó szopizni, de szerencsére nem így van! :) Csak ez most nagyon megijesztett, mert hónaljban mérve ez nagyon magas volt!!! :(:(


Köszönöm szépen a válaszod és a jókívánságot! :):)

2012. febr. 16. 22:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2012. febr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet a fogától. A fiamnak 1 napig volt 39 fokos láza, felváltva adtam a Nurofent és a panadolt, 38,5 alá egyik sem vitte, de a hűtő fürdő se, éjszakára meg Germicid C-t kapott. Másnapra kutya baja sem volt, és kijött 3 szemfoga.
2012. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos gennyes torokgyulladás + egy igen komoly szájfertőzés volt az oka, de azóta már szépen láballunk kifelé!!!

Köszönöm szépen a válaszaitokat!!! :):)

2012. febr. 23. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!