Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves lányom alig hízott.8740g...

1éves lányom alig hízott.8740g 76cm. Nagyon vékony a kicsi?

Figyelt kérdés
Önállóan jár, szaladgál, rengeteget mozog, stabil erős baba, enni nem szeret csak kicsiket(cebion multit kapja, sok gyümit zöldséget eszik), most jön a 4.foga, kell aggódni, hogy havi 150g-ot hízik csak, ez mellett egészséges, szépen csacsog, nagyon okos, formás arányos baba.
2012. febr. 17. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
na akkor máris ránk vertetek 4cm-t!:-)))) az enyém meg egy dagi törpe:-) Viccet félretéve, te is írod, minden rendben vele, ő ilyen, stabil erős baba, sokat mozog, gondolom még azt a keveset is lemozogja, amit felszed.Ne törődj az átlaggal, ha nem lenne ő így jó, jelezné a szervezete!
2012. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Csak olyan csúnyán nézett ma a doki, a tesója, jujj ebben a korban is csak hízott meg hízott, na de ő pasi:D


Tény, hogy szép hosszú virgácsai vannak a hölgynek:)

2012. febr. 17. 20:32
 3/11 anonim ***** válasza:

Jaj, én is állandóan ezen agyalok! Az én lányomat 8 hónaposan vérvételre küldték, mert nem hízott szinte semmit. Most voltunk a 18hónapos oltáson, 9380 grammot mértek, holott előtte fél éven át 8000-8500 gr. körül volt, szinte nem hízott, már előre féltem, hogy most mit fognak szólni. Na, a lényeg, hogy mi kb. 3 hete tejmentes diétán vagyunk, saját döntésem, mert már elegem volt, hogy nem hízik, és napi 2-3 kaki van(híg), és alig eszik. Azóta elkezdett enni, és hízni. :) Ja, és 79 cm most.

Úgyhogy nyugi, a te lányod teljesen normális, semmi baj nincs vele!

Ki a dokitok? Víg vagy Horváth?

Az enyém a Víg Kati, alapos, de a vérvételt anno túlzásnak tartottam. Most elmondtam neki a tejmentes dolgot, és elküldött gasztrora.

Nálatok nincs ilyen probléma, ilyen alkat a kicsi. Ne izgulj, szerintem pont jó.

2012. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az en lanyom 1 evesen 8kg volt kereken es 68 cm.Ha ki volt huzva a konyhaban a felso fiok,siman elfert alatta.O is szaladt mar ekkor,okos kislany volt es most is az.3 eves mult novemberben, 89cm es 12 kg.Nem egy orias,de nem is vekony,mert kicsi is.Az eszevel pedig semmi gond.:-)Ne aggodj,semmi baj a kislanyoddal.
2012. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi Eszter nénihez tartozunk. Nálunk a kicsi tőlem csak a cicit fogadja el, az a legnagyobb bajom. Nagyon kínkeservvel tudom etetni. Egyedül amit meg sikerül belapátolni...
2012. febr. 17. 21:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, az én lányom is még cicizik. Majd megjön az étvágya, és kíváncsi lesz az új ételekre, amit ti is esztek. Én már volt, hogy sírtam, hogy alig evett pár falatot egy-egy nap. Ne aggódj!
2012. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia

Az én kislányom 8 honapos és 6600 gramm és 66 cm kb, ő is lassan hizik de mindent csinál amit neki kell,és enni is eszik.A drnő mondta hogy nincs semmi baja csak én aggodom az ismerőseim között az ilyen korú babák már 8-9 kg.De ő ilyen amugy is 50cm vel és 3020grammal született .

2012. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva volt, mármint hogy a lányom volt husika, a fiam pedig kis vékony izmos pasi. Ő mondjuk nagyon szeret enni, sokat, és válogatás nélkül általában (kopp-kopp), de egyrészt napi 3-szor tele van a pelus, másrészt örökké rohan valahova. 9 hónaposan volt 9140 g, akkor kezdett el önállóan járni, 10 hósan 9040 g, most 11 hósan 9060 gramm (76 cm). A védőnéni azt mondta, hogy ilyen idős korban, ennyi mozgás mellett, ha tartja a súlyát és nem hízik egy ideig, akkor semmi gond nincs.
2012. febr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha már szaladgál, ne várj tőle többet! :)

1 évesen a lányom 9 kg és 77 cm volt. De ő akkor még nem járt önállóan.

2012. febr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na igen, kis búgócsiga az biztos.

Csak az a lesúlytó pillantás, hogy szegény szerencsétlen alultáplált baba...

Mondjuk a nagy nyitása is rátett egy lapáttal, hogy azzal kezdte nagyon magasra felszökött a láza- idézve bogyót és babócát, majd megjegyezte, hogy elesett és elütötte egy autó tegnap reggel a szobájában a játékán esett át. Ennek nyoma az állán ott virít:D Kapásból hátránnyal indultunk.

2012. febr. 17. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!