Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szépen evett, mégsem hízott...

Szépen evett, mégsem hízott semmit ebben a hónapban a babám. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
8 hónaposan kereken 9 kiló volt, most 9 hónaposan 9010. Dokinéni szerint előfordul ilyen, de én aggódom.
2012. febr. 7. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj! Biztos jó mozgékony baba lett belőle :)

Lényeg, hogy nem fogyott!

2012. febr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan nagyobb a lányom 17 hónapos, de 15 hónapos kora óta nem hízott. Ha a doki nem látja, hogy aggódni kell és tényleg eszik akkor egyelőre ne izgulj, lehet a sok kalória most nem a növekedésre+hízásra kell neki, hanem, hogy okosodjon.
2012. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 7 hónapos és pont ez a szitu nálunk :) Ne aggódj ha nagyon mozgékony, mert hiába eszik azt mint ledolgozza :) Nálunk tuti ez van, most kezdett kúszni :) Nem áll meg csak aludni :)
2012. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ilyesmi a szitu. 8 hónapos most, 6 hónaposan volt 6860 gr, 7,5 hónaposan volt 7200 gr. Tehát 340-et híztunk 1,5 hónap alatt. A doki szerint nem kell aggódni, azért van mert mozog sokat. És valóban. Elkezdett gurulni, kúszni, soha meg nem áll egy pillanatra sem.
2012. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jókedvű, nem levert, akkor semmi gond. Gondolom lemozogja. Ne idegeskedj a súlyán, ilyenkor már nem híznak olyan rohamosan.
2012. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi ugyanezzel a problémával küzdünk már hónapok óta. :( 2 hónaposan elérte az 5,2kg-t és az azóta eltelt 5 hónapban összesen 1,2kg-t hízott. Voltunk már vérvételen meg minden. Én még mindig nem tudok megnyugodni emiatt.
2012. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ZsZs27 ***** válasza:
A lányaim 9 hósak. Már 4. hónapja csak 100-200 gr között híznak. Az orvosok szerint nincs velük baj. De ezt szerintem csak azért mondták, mert nem nekik kell egy nap 10 km-t lefutni utánuk:) Ráadásul egyik erre, másik arra.
2012. febr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!