Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lengyel babakocsi? Valóban...

Lengyel babakocsi? Valóban rossz minőség? Kunert, Raf-pol, Thomas?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,mert ismerőseim körében ezek a babakocsik fordultak meg, illetve nekünk Volt Kunert Vip.

És mindannyian megjártuk vele, mindegyiknek volt valami nagyobb problémája.

Ezek valóban rossz minőségűek, vagy mi fogtuk ki a szériahibásakat???


2012. febr. 18. 14:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk is lengyel kocsink van, a márkáját nem tudom most pontosan... és nincs kedvem kimenni a garázsba :) Semmi baja nincs, strapabíró, jó zárt, nem fázik benne a baba. DE én utálom. Nehéz, összecsukva is nagy helyet fog, alig fér be a kocsiba. Nem is visszük sehová. És nem is tetszik. Csak azért vettem mert gondoltam vidéken, terepre jó lesz. Ráadásul az áruk kedvező, de nem is érnek többet egy fillérrel sem.
2012. febr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

[link]

Nekünk ez van. Én nagyon szeretem,könnyen kezelhető. A kerekei gyorsan kopnak. Tényleg nehéz a váz,de én összecsukom,és berakom a csomagtartóba. Tetszik,h mindhárom rész ráhelyezhető a vázra. Azért vettem ilyen kocsit,mert eszem ágában sem volt fél évente babakocsit cserélni,viszont ha külön veszem meg a 3 részt, akkor legalább a duplájába kerül. A mózes része nagy, sokáig használtuk. A sport része lehetne szerintem szélesebb,de nincs viszonyítási alapom, így tökéletesen megfelel ez is. Könnyen kanyarodik a boltban a sorok között is, télen bírja a havat. Persze,ha állandóan csak plázába járnék a gyerekkel,akkor csak is könnyű,esernyőre csukható puccos,és giccses kocsit veszek. Viszont nekem nagy sétákra kellett,és engem nagyon megszolgál. Semmi baj a minőségével. Tényleg nem több százezres tétel,de én pl. a robogómat adtam el,hogy meg tudjuk venni. Ha lenne pénzem sem fizetnék babakocsiért annyit,mint egyesek. Nem akarok bántani senkit,de itt mindig csak olyan hozzászólásokat látok,akik biztos nagyon gazdagok,és leszólják a lengyel kocsikat. Szerintem én jót választottam. Ez az én véleményem. :)

2012. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ezt a babakocsit néztem most én is a kistesónak, de nem tudom meg merjem e venni. Pont ez előző rossz tapasztalatom miatt.

Én sem/mi sem állunk úgy anyagilag, hogy több,mint 100 e ft-ot kocsira költsünk:(

2012. febr. 18. 14:25
 4/16 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van "a17" piros-fekete. Mi nagyon szeretjük, még mielőtt megvettük volna elmondta a babkocsi magyarországi forgalmazója, hogy mik az előnyei (strapabíró, nagy kerekeinek köszönhetően a rossz járdákon is könnyen tolható, télen meg a nagy hóban,tartozéka a textil mózeskosár, pelenkázólap, pelenkatáska, szúnyogháló, esővédő, téliesíthető, sportkocsivá is átalakítható, teleszkópos kerekei vannak, ezért a baba nem rázkódik a kocsiban stb.) és hátrányai ( 15 kg körül van a súlya, ezért inkább kertes házakba ajánlatos vagy olyan helyre, ahol nem kell több emeletet cipelni, összecsukva is viszonylag nagy helyet foglal el).

Fél éve én napi szinten használom, hóban, sárban, rossz járdákon és örülök, hogy ilyet vettünk, mert a kiskerekűvel sokkal nehezebben tudtam volna/tudnék közlekedni. A másik fontos szempont volt nekünk még az, hogy árban is baráti legyen.

Szóval egyálatlán nem rosszabb minőségű, mint az amelyikért 100ezret kérnek...szerintem.

2012. febr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Kunert Vip van nekünk is. Nálunk semmi probléma nem jött elő az egy év alatt, pedig szinte napi rendszerességgel használjuk, aszfalt nélküli úton, kavicson, járdalapon megyünk.

Előnye:

- tényleg baromi strapabíró

- óriási kerekek, sárban, hóban, mindenhol megy, igazi tank

- sok a tartozék hozzá

- könnyen használható, állítható


Hátránya:

- dögnehéz, tehát az emeletre való fel és lecipelés egy rémálom, pedig csak 3 lépcsőfokot kell levinnem

- ha összecsukom se kicsi, ha berakjuk a csomagtartóba, semmi más nem fér be

- a nagysága lehet hátránya is, minap szembesültünk vele, hogy nem fért be egy társasház liftjébe.


Mi "szaladgálósnak" venni akarunk egy esernyőkocsit, mert ezzel a döggel nehéz lesz kirándulni menni.

2012. febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekünk is olyan raf-pol van, mint a 2. válaszolónak, mi nagyon szeretjük! Szerintem nem nehéz, praktikus a nagy kerekei miatt (bebizonyította az elmúlt két hétben), jó, hogy minden része csatlakoztatható a vázhoz (nálunk ez volt a döntő érv) és nem utolsó sorban nagyon jó árban van! Igaz, hogy a kerekei a sok használat után kopnak, de szerintem ez bármilyen márkájú babakocsival előfordulhat, nem csak a lengyellel! Szóval, én merem ajánlani!
2012. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi is megjártuk vele ugyanilyennel rafpol fenix,sőt még a garancia idő alatt+3x tönkre ment,3.ra vissza sem küldtem mert a posta költség is sok volt:(Ha még egyszer kezdeném..Inkább vennék használtan egy egy megbízható márkás dícsért babakocsit mintsem ezért a xarért mégegyszer egy fillért is adni!!!!!!!!!!!!Inkább keress használtan vmi jót!
2012. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
[link] Ő egy kifejezetten jó babakocsi bátran ajánlom!!!!!!!!!!!
2012. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok! A legjobb az lenne,ha csak a kérdező minősíthetné a választ. Igazából a kérdésére feleltem, tapasztalatomat átadtam, a lengyel kocsikat utálok pedig lepontoztak. Köszönöm szépen. Egyébként az a Pierre Cardin babakocsi tényleg szép,viszont nincs hozzá mózes, még pluszban lehet fizetni vagy 40ezret érte. Én nem raknék olyan sportkocsiba újszülöttet,ami nem dönthető teljesen vízszintesig. :)
2012. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Legyél határozott! Vegyél olyat,amilyet szeretnél és amit megengedhetsz magadnak! Ezen az oldalon úgyis csak elbizonytalanítanak a válaszok! :)
2012. febr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!