Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi-tologatás! Csak én...

Babakocsi-tologatás! Csak én vagyok ennyire béna?!

Figyelt kérdés

Kaptunk egy babakocsit, amelynek az elől lévő kerekei fixek, a hátsók bolygósítottak.

Könyörgöm, mondjátok meg, hogy lehet fix első kerekekkel kanyarodni! 3 hónapja használom, de még mindig úgy tolom azt a szerencsétlent, mint egy böszme teszkós beragadt kerekű bevásárlókocsit...

Amúgy is olyan az egész, mint egy tank, de így szinte sehová nem tudok vele elmenni, mert a hátsó bolygósított kerekekre nem tudok súlyt terhelni, mert egyből olyan érzésem van, hogy ripsz-ropsz kitörik az egész. (Tudom, át lehet fordítani a tolókart, de akkor meg a lányom üvölt, mert nem lát...)


Szóval az a kérdésem, hogy akinek hasonló babakocsija van (fix+bolygósított), az hogyan tolja?! Annyi marhaságról van fent videó a neten, babakocsi tologatás miért nincs a youtube-os tutoriál-videók között?


2012. febr. 17. 08:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

én ilyet még nem láttam, mindig elöl szokott lenni a bolygósított. bocsi a kérdésért, nem azért, mert hülyének nézlek, de biztos nem lehet, hogy fordítva kéne tolni?


el tudom képzelni, hogy nehéz tolni

2012. febr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen babakocsi van fix+bolygósított, de nekem semmi gondom nincs vele, sőt szerintem nagyon egyszerű vele közlekedni. kicsit nagyobb ívben fordulsz, de nem kell felemelni a kocsit ha épp fordulni akarsz. Toltam már olyat, amikor mind a 4 bolygósított- hát minden zökkenőnél más fele akart menni Ill. toltam már olyat is, amikor mind a 4 fix: ott nagy erőt kell kifejteni ahhoz, hogy kanyarodj.
2012. febr. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

de neki az első fix!


azt tudom javasolni, hogy kanyarban az orrát emeld meg és a hátsókon kanyarodjon

2012. febr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy fordítva kellene, de akkor meg végig üvölt a lányom, mert nem lát engem.

Erről a típusról van szó amúgy: [link]


Ha átfordítom a tolókart, nagyon könnyen megy a tolás, fordulás. Alig várom, hogy elkezdjen a lánykám érdeklődni a kinti dolgok iránt, és normálisan tudjam tolni ezt a böhömöt. :S

2012. febr. 17. 08:25
 5/15 anonim ***** válasza:
Így van, kanyarban a kocsi elejét picit felemeled és a hátsó kerekeken kanyarodsz.
2012. febr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves harmadik! AZ a baj, hogy ha az orrát emelem, a teljesen instabil hátsó kerekekre helyeződik a súly, és annyira lazák, hogy tényleg olyan érzésem van, mintha ki akarnának törni. Recseg-ropog az egész. (Már voltunk bent a szervízben, ott azt mondták, semmi baja. De akkor mi(ért) recseg?)

2012. febr. 17. 08:27
 7/15 anonim ***** válasza:
2012. febr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát én azt tudnám neked tanácsolni,hogy ha ennyire nem bírsz a kocsival amit max. megértek,inkább vegyetek egy másikat.Nem feltétlenül kell vagyonokat költeni rá.Én anno a Metro-ban vettem 13-ért nagyon szupi könnyű és utazni is lehet vele.
2012. febr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

2. vagyok!

Nem értem, hogy miért kell felemelni az elejét??? Úgy kanyarodsz, mint a busz! :) Kicsit nagyobb ívben, de nem kell felemelni!

2012. febr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

ma 08:29:


Én is azt várom, hogy felüljön a lányom (kb. május-június), akkor szeretnénk neki venni egy könnyebb, esernyőre csukható kis sportkocsit.


ma 8:30:


Köszi, megpróbálom! :)

2012. febr. 17. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!