Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok is ekkorát...

A ti babátok is ekkorát változott 3 hónaposan?

Figyelt kérdés
Eddig olyan volt mint a kisangyal, jóformán sosem sírt, de amióta betöltötte a 3 hónapot megváltozott szinte a egyik napról a másikra. Sokkal akaratosabbnak tűnik, ha abban a pillanatban nem úgy van valami, mint ahogy neki tetszene, olyan sírásba kezd, hogy nem hallom a saját hangom, és nagyon nehezen hagyja abba. Ez életkori sajátosság, vagy valami gond lehet?
2012. febr. 18. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első év a változások éve volt lányomnál.

Volt ott aztán minden: akarat, mosoly, szenvedés, bűbáj, ordítás, vigyorgás...

Szóval igen, voltak korszakok. Nálunk nem épp 3 hónaposan, de a lényeg, hogy változnak a babák. A természetük is, az akaratuk is.

Ha pedig mást is észreveszel rajta, akkor lehet betegség lappang benne, most ebben a vírusos időszakban, ki tudja.

2012. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem mindenkinek azt mondja,hogyha kérdezik,hogy jó gyerek e,hogy "csak első 3 hónapban volt az".De valahol igaza,van,addig csak evett meg aludt,de ahogy 3 hónapos lett minden megváltozott...nem azt mondom hogy rossz gyerek lett csak nem angyal tovább :D
2012. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is most 3 hónapos. Én úgy érzem napról napra aranyosabb. Már nem "csak úgy van", hanem kezd kinyílni. :) Állandóan mosolyog, magyaráz :D Tegnap sikerült megfordulnia. Játszik a csörgőjével. Csak akkor sír, ha éhes, vagy ha már nagyon fáradt. Ő is változik, de "jó irányba". :) Nagyon édes.
2012. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mi is egyre aranyosabbak vagyunk, bar mar 6 hetes kora ota kemenyen magyaraz. Inkabb az a gond, hogy olyan szinten tud sírni, hogy alig vesz levegőt, és hiaba ringatom, olyan mintha csak "azert se hagyom abba", nekem ez nagyon furcsa mert eddig sose sirt.Ha valamit megunt egy kicsit nyoszorgott, most azzonal "ordít"
2012. febr. 18. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ilyen volt:(Sőt ő annyira hogy a férjem 1 hónapig itthon volt szabin mert nem bírtam egyedül az egész napos(és éjjel is)üvöltést.

Aztán egyik napról a másikra 4.5 hónapos korára elmúlt.

2012. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!