Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a vélemények tapasztalatok...

Mik a vélemények tapasztalatok a kézi elektromos orrszívókról?

Figyelt kérdés
Graco,Physomar.Pl az orrszívó porrszívóhoz képest milyen a hatékonysága,hangja,ereje?
2012. febr. 19. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
őszintén, kaki!!!! nehogy pénzt adj ki rá- Semmit nem ér,kiszívja ami pont a kijáratban van, ennnyi, és a többi cucc bent pang és fertőződik tovább. Én vettem mert éjszaka nem akartam gyereket felverni, szomszédot kelteni, de sajna semmit nem ér. A szomszéd meg le van kakkantva ha a gyerekem beteg :)
2012. febr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk living lab van.Én szeretem, szerintem elég, most vagyunk túl egy durva náthán.Stérimar sprayt használok hozzá, befújom a lányom orrába, várok pár percet és utána szívom ki.Nagyon jól kijött eddig minden és érezhetően mélyebbről is, mint ha csak az orrjáratból jött volna ki.

Azért nem vettünk porszívósat, mert nálunk mindenhol szőnyeg van amit porszívózni kell és macerás lenne elölhagyni amikor taknyos a lányom, így nem akartam, hogy rettegjen a porszívótól, illetve, hogy láb alatt legyen a masina mindig.

A gyerekorvos szerint is jó a kézi, ha durvább megfázásról lenne szó, biztosan mondta volna, hogy vegyünk inkább porszívósat.

Az egyetlen hátránya, hogy az olcsóbb elemeket lezabálja és ahogy merül az elem, úgy csökken a hatékonyság.Ezért én csak Duracell-t rakok bele, ez sokáig bírja, így jobban szív a gép és hamarabb végzünk, aminek a lányom is örül :)

Egyszóval szerintem jó, de ez sok mindentől függhet.

13,5 hós kiscsaj anyuja

2012. febr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!