Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én annyira félek! Mi lesz a...

Én annyira félek! Mi lesz a kisbabáinkkal, ha jobban elterjedhazánkban a H1N1 virus?

Figyelt kérdés
Ugy félek,hogy nem tudná a kis szervezete átvészelni.És sajnos,mint tudjuk Mexikoban az elsö áldozat egy csecsemö volt.
2009. jún. 5. 06:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell ezen parázni. Talán Magyarország volt az egyetlen aki ennyire felfújta a dolgot. Amerikában élnek ismerőseink és mikor megkérdeztük, hogy mi a helyzet a vírussal, egy vállrándítással elintézték az egészet. Egyébként meg annyi olyan betegség van amit ezek a csöppök elkaphatnak, hogy mi is belebetegednénk, ha állandóan ezen járna az agyunk. Egyszóval ne ezen idegeskedj, hanem óvd amennyire lehet, de nem kell túlzásokba esni.
2009. jún. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne pánikolj! Ez is egy influenzavírus, olyan, mint a normál influenza. Nem kell neki nagyobb jelentőséget tulajdonítani, mint amennyit érdemel. Akik belehaltak, általában nem is magába az influenzába haltak bele, hanem eleve legyengült volt az immunrendszerük, mert mellette volt valami más, krónikus betegségük is. Ha a híreket hallottad, azt is tudnod kellene, hogy akik Mo-n betegek lettek, mind OTTHON gyógyultak, kaptak gyógyszereket (gondolom lázcsillapító, mert a vírus ellen csak tüneti kezelés létezik egyelőre). Ha annyira komoly lenne a helyzet, akkor már a kórházakban elkülönítve, teljes szeparációval gyógyítanák a betegeket. Gondolom, a babád egészséges, az immunrendszerét esetleg te magad is tudod erősíteni (oscillococcinum) és biztosan nem lesz semmi baja. Egyébként meg a 10 millió lakosból eddig 3 ember betegedett meg, ők is Amerikában fertőződtek meg. A brazil pasi -akiről először állapították meg, hogy ő is elkapta- környezetében érdekes módon SENKI sem kapta el... Egyébként Amerikában volt az 1. halott egy mexikói csecsemő.. Nem tudom, milyen körülmények között éltek, de azért jó, ha tudod, hogy a mexikói lakosság nem túl ideálisnak mondható egzisztenciával rendelkezik az USA-ban.
2009. jún. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nem vagyok képben, ez a sertésinfluenza?


Nekem mezőgazdasági szakember mondta, hogy sertésinfluenza mindig is volt. Nem érti, hogy ezt most miért fújják fel így. Talán mert ezzel is elterelődik a figyelem a gazdasági válságról, amivel viszont nem tudnak mit kezdeni.

2009. jún. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!